Glambox w autoportrecie – recenzja produktów z Glam Shop by Hania

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest przedstawiać siebie w całej okazałości artystycznej? Ja właśnie to zrobiłam! Nie interesuję się sztuką wizualną, ale ta propozycja wydała mi się bardzo ciekawa. Postanowiłam spróbować. Na koniec muszę przyznać, że był to nie tylko wspaniały projekt, ale także świetna okazja do przetestowania kosmetyków z Glam Shop by Hania. Przeczytaj recenzję, aby poznać moje wrażenia z produktów w pigułce!

Autoportret z paletą

Mój pomysł na autoportret był dość prosty – postanowiłam użyć palety Glambox i nadać sobie tajemniczy i romantyczny wygląd. Paleta zawiera 15 cieniów do powiek w odcieniach mięty, brązowego, beżu i różu, a także pędzelek do aplikacji. Nie jest to pierwsza paleta, którą przetestowałam, ale z pewnością jest jedną z moich ulubionych.

Cienie są bardzo łatwe do nałożenia i mieszania, a także trzymają się skóry przez cały dzień! Odcienie są piękne i łatwe do noszenia na co dzień, a także można je dobrać do bardziej eleganckich i wieczorowych stylizacji.

Hania Glam Shop

Kolejnym produktem, który wykorzystałam w swoim autoportrecie, był róż do policzków w kolorze Soft Peach. Róż ten jest bardzo delikatny i wprowadza na twarz świeży, subtelny kolor, idealny na co dzień. Ponadto, produkt, podobnie jak cienie, jest bardzo trwały i utrzymuje się na skórze przez wiele godzin.

Glam Shop by Hania to marka, która oferuje wysokiej jakości kosmetyki. Wszystkie produkty, które miałam przyjemność przetestować, są bardzo dobrej jakości, a także w rozsądnej cenie. Mogę szczerze polecić tę markę każdej z Was!

Podsumowanie

Autoportret z paletą i różem Hani Glam Shop to naprawdę wspaniała zabawa, a jednocześnie okazja do przetestowania w pełni kosmetyków oferowanych przez tę markę. Cienie są łatwe w aplikacji i utrzymują się przez cały dzień. Róż dodaje na twarz świeży kolor, który jest bardzo delikatny, a jednocześnie trwały. Z pewnością będę korzystać z tych produktów w swoim codziennym makijażu!