EISENBERG Lotion Purifante czyli luksusowa pielęgnacja dla skóry dojrzałej, mieszanej

Eisenberg Lotion Purifiante Tonik Oczyszczający

EISENBERG to marka kosmetyków selektywnych, luksusowych i niestety dość drogich. Założycielem marki jest Jose Eisenberg, aprowadzone przez niego badania doprowadziły do stworzenia Formuły Trio-Moléculalre®, która stanowi serce wszystkich kosmetyków tej firmy. „Trio-Moleculalre” w połączeniu z naturalnymi składnikami aktywnymi daje spektakularne i natychmiastowe rezultaty ma dotleniać, rozświetlać i odmładzać skórę .Oferta marki obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne dla kobiet i mężczyzn oraz linię zapachową L’art Du Parfum.

 

Recenzja EISENBERG Lotion Purifante

 

Zakochana w cudownym produkcie marki maseczce ujędrniająco-modelującej EISENBERG, Masque Tenseur Remodelant postanowiłam zaopatrzyć się i wypróbować również tonik do twarzy tej marki. Z racji faktu, że jestem właścicielką cery mieszanej w kierunku suchej zdecydowałam się na zakup EISENBERG Lotion Purifante.

 

Eisenberg Lotion Purifiante Tonik Oczyszczający
Eisenberg Lotion Purifiante Tonik Oczyszczający

 

Formuła

Skład toniku wydawał się zachęcający ze względu na znajdujący się w nim oczar o właściwościach antyseptycznych i łagodzących oraz wyciągi z pniarka i wierzbownicy zwężający pory i regulujący nadmierne wydzielanie sebum. Tonik ma za zadanie oczyszczać skórę dając jej natychmiastowe uczucie świeżości oraz doskonale przygotować cerę do kolejnych etapów pielęgnacji. Produkt przeznaczony jest do skóry mieszanej i tłustej.

 

Opakowanie

Eisenberg Tonik Oczyszczający” znajduje się w klasycznym, eleganckim opakowaniu z pompką rozpylającą co znacznie ułatwia nasączanie produktem płatka kosmetycznego, jednocześnie zapobiegając wylaniu nadmiernej ilości . Tonik po użyciu na mojej skórze daje natychmiastowy efekt ściągający i odświeżający. Skóra po kilku tygodniach stosowania wydaje się gładsza i ma mniej niedoskonałości. Niemniej jednak produkt ma tendencję do lekkiego przesuszania cery, stąd w kolejnym kroku bardzo ważne jest użycie kremów mocno nawilżających.

 

EISENBERG Lotion Purifante
EISENBERG Lotion Purifante

 

Opinia Eisenberg Lotion Purifiante |Podsumowanie

 

Reasumując Eisenberg Lotion Purifiante Tonik Oczyszczający jest niewątpliwie pielęgnacją luksusową o bogatej formule opartej na składnikach naturalnych. Doskonale odświeża, oczyszcza, reguluje wydzielanie sebum, jednocześnie nie podrażniając skóry twarzy. Czy jest to produkt niezbędny? Absolutnie nie. Za dość wygórowaną cenę otrzymujemy tylko 150ml produktu, wprawdzie o świetnych właściwościach, ale nie niezastąpionych. Z pewnością jest wiele produktów tego typu w bardziej przystępnej cenie porównywalnie dobrych. Jednym słowem produkt lubię, jestem zadowolona, że go przetestowałam, ale nie sądzę abym do niego wróciła gdy się skończy.

 

EISENBERG Lotion Purifante” do kupienia tutaj.

Zapraszam do zapoznania się z rewelacyjnym produktem do pielęgnacji i makijażu „Dior Diorskin Perfect Cushion”  KLIK .

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
EISENBERG Lotion Purifante
Ocena autora
41star1star1star1stargray
Product Name
EISENBERG Lotion Purifante