Proto-Col wypiekany podkład mineralny + rozświetlacz

Proto-Col wypiekany podkład mineralny + rozświetlacz

Ekologiczne, mineralne kosmetyki Proto-Col znam już od kilkunastu miesięcy. W zasadzie moja przygoda z nimi zaczęła się od zakupu wypiekanego podkładu mineralnego w kolorze Dover, który zawładnął mym sercem i makijażem. Bardzo często do niego wracam szczególnie w te dni kiedy nie testuję nowych kosmetyków, bądź gdy moja cera podszebuje odpoczynku w ramionach sprawdzonych i bezpiecznych produktów. Całkiem niedawno do mojej kolekcji dołączyły dwa rozświetlacze z których również jestem bardzo zadowolona.

Proto-Col wypiekany podkład mineralny + rozświetlacz

 

Proto-Col wypiekany podkład mineralny + rozświetlaczProto-Col wypiekany podkład mineralny + rozświetlacz

 

 


Proto-Col podkład mineralny w kamieniu

 

Opakowanie / Formuła

Srebrna, lustrzana puderniczka kryje w środku wypiekany podkład mineralny oraz lusterko. Do zestawu nie został dołączony aoplikator co dla mnie nie stanowi w ogóle problemu ponieważ i tak zawsze używam własnych. W składzie podkładu nie znajdziemy szkodliwych składników. Bogaty w czyste ekstrakty: lawendę , tymianek, rozmaryn, zielona herbatę i wyciąg z magnolii regeneruje i odmładza. Dodatkowo dzięki właściwością rozpraszającym światło optycznie wygładza cerę. Olejek jojoba bogaty w witaminy A,E oraz F dodatkowo pielęgnuje i ujędrnia skórę. Formuła podkładu jest jedwabiście gładka. Najpiękniej wygląda wtłoczony przy użyciu pędzla kabuki. Dokładając kolejne warstwy spokojnie jestem w stanie uzyskać pełne krycie i przepiękne, naturalnie rozświetlone, satynowe wykończenie. Kosmetyk nie podkreśla poszerzonych porów ani nie smuguje. To ideał. Dodatkowa przewaga nad innymi podkładami mineralnymi to forma wypiekana, którą łatwo ze sobą zabrać bez obawy, że się wysypie.

 

Proto-Col podkład mineralny w kamieniu

Proto-Col podkład mineralny w kamieniu

Proto-Col podkład mineralny w kamieniu

Proto-Col Dover

  • Dover to najjaśniejszy w ofercie marki podkład ( możemy wybierać spośród trzech odcieni) który jest beżowym, cielistym kolorem bez różowych tonów.

swatches Proto-Col podkład mineralny w kamieniu

Trwałość

Makijaż utrzymuje się na buzi przez cały dzień, nie wymaga poprawek, a strefa T się nie wyświeca. Sprawdza się u mnie również w najbardziej upalne dni.

⭐️ SPRAWDŹ: Jak nakładać podkład mineralny? ⭐️
⭐️ SPRAWDŹ: Moja kolekcja kosmetyków mineralnych Clare Blanc ⭐️

 


Proto-Col wypiekany rozświetlacz mineralny

 

Wypiekane rozświetlacz Proto-Col to zdecydowane gwiazdy kolekcji makijazowej marki. Dostępne w 4 różnych odcieniach stanowią doskonałe uzupełnienie podkładu.

Opakowanie / Formuła

Opakowanie produktów jest identyczne jak w przypadku podkładu. W środku podobnie mamy lusterko i wypiekane rozświetlacze, których formuła posiada również naturalny i całkowicie bezpieczny skład. Rozświetlacze są jedwabiste i dają naturalny, ładnie wyglądający glow. Nie nadają się jednak zupełnie do aplikacji w miejsca typowe dla produktów tego typu, ponieważ są za ciemne. Natomiast róże z nich bardzo dobre. Nie ma problemów z blendowaniem, ale polecam napierać produktu z umiarem.

 

Proto-Col Nude Pink

-przydymiony, brudny róż o rozświetlającym wykończeniu.

Proto-Col Nude Pink

 

swatch Proto-Col Nude Pink

Proto-Col Apricot Swirl

-koralowo-brzoskwiniowy odcień ze złotą poświatą.

Proto-Col Apricot Swirl

 

Proto-Col Apricot Swirl

 

swatch Proto-Col Apricot Swirl

Swatches Proto-Col

Swatches Proto-Col 

 

Trwałość

Produkty bez problemu utrzymują się przez cały dzień.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Proto- Col podkład mineralny
Ocena autora
51star1star1star1star1star