DIOR Addict Fluid Stick hybrydowy błyszczyk recenzja, zdjęcia, swatche

Dior Fluid stick recenzja

DIOR Addict Fluid Stick (165zł; douglas.pl) to zupełnie nowy rodzaj produktu do ust, coś pomiędzy pomadką, lakierem, a błyszczykiem. Innowacyjna formuła fluidu zapewnia lekkość noszenia, nawilżenie oraz przedłużoną trwałość .Producent podaje, że wystarczy jedno pociągnięcie aplikatorem by uzyskać pełne krycie.

Dzisiaj podzielę się z Wami moją opinią na temat „DIOR Addict Fluid Stick” w kolorze „239 Frisson” oraz „389 Kiss Me”. 

 

Recenzja DIOR Addict Fluid Stick

 

DIOR Addict Fluid Stick hybrydowy błyszczyk
Dior Addict Kiss me, Frisson

Opakowanie i formuła

Opakowanie produktu jest ciężkie i luksusowe, przeźroczysty element w dolnej części pokazuje kolor hybrydy, co ułatwia wybranie poszukiwanego koloru. Osobiście nie lubię pomadek które muszę otwierać by sprawdzić w jakim są odcieniu. Formuła jest lekka, średnio kryjąca, ale dość dobrze napigmentowana.
Aplikator jest dość miękki i precyzyjny, spokojnie można obrysować usta bez użycia konturówki. Podczas nakładania produktu zauważyłam pewne różnice w łatwości aplikacji w zależności od koloru. Krycie jest średnie, wykończenie błyszczące i soczyste. Fluid jest praktycznie niewyczuwalny w trakcie noszenia, nie lepi się i fajnie nawilża usta. Jeśli chodzi o trwałość to jest przeciętna, ale na pewno utrzymuje się on dłużej niż błyszczyk, a krócej od pomadek matowych. Po około 3-4 godzinach wymaga poprawek, ale nie jest to specjalnie uciążliwe, ponieważ aplikacja jest naprawdę prosta.

 

hybrydowy błyszczyk dior
Dior Fluid Stick Kiss Me i Frisson

 

DIOR Addict Fluid Stick 239 FRISSON

Dior Frisson” jest odcieniem zdecydowanie ciepłym, koralowo-brzoskwiniowym. Nosiłam go często latem, cudownie prezentował się na opalonej skórze. Sądzę, że zwolenniczki zimnych lub neutralnych tonacji na ustach, nie będą zadowolone z tego soczystego pomarańczu. Mam jedno zastrzeżenie co do tego koloru, mianowicie sama aplikacja jest trudniejsza od „Kiss me„, odcień potrafi zostawiać smugi i wymaga czasem kilkukrotnej aplikacji, co jak na produkt tej klasy jest dla mnie niedopuszczalne.

239 Dior frisson
Dior 239 Frisson makijaż ust

FRISSON Dior hybrydowy błyszczyk
Dior Addict Fluid Stick FRISSON

 

DIOR Addict Fluid Stick 389 Kiss Me

Dior Kiss me” jest bardzo ładnym zgaszonym, neutralnym, pastelowym jasnym różem. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi ten kolor od jego poprzednika. Jest bardziej uniwersalny i myślę, że będzie pasował praktycznie do każdej karnacji. Aplikacja jest bezproblemowa, i w odróżnieniu od „Frisson” nie waży się i nie smuguje podczas rozprowadzania. Zdecydowanie jest moim numerem jeden.

 

Dior Kiss me makijaż ust
Dior Fluid Stick KISS ME usta

 

Opinia DIOR Addict Fluid Stick

Podsumowując „DIOR Addict Fluid Stick” jest dość oryginalnym produktem o nowej hybrydowej formule. Wykończenie charakterystyczne dla błyszczyków, połączone z trwałością szminki jest innowacyjnym pomysłem, jednak czy wartym, aż takiej ceny? Dla mnie chyba nie do końca. Na pewno warto przed kupnem przetestować wybrany kolor, ponieważ formuły różnią się nieco między sobą.

Zapraszm Cię również do zapoznania się z recenzją na temat odżywczej pomadki  „La Creme Too Faced” , którą zdecydowanie bardziej lubię niż opisane powyżej hybrydy Diora KLIK .

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
DIOR Addict Fluid Stick
Ocena autora
31star1star1stargraygray
Product Name
DIOR Addict Fluid Stick