5 tanich podkładów, które zrobią cuda podczas makijażu

Podkład to produkt, który stanowi podstawę ulubionego przez wiele kobiet makijażu. Jednak wiele z nas nie chce wydawać fortuny na ten kosmetyk. Na szczęście rynek oferuje wiele dobrych jakościowo podkładów w przystępnej cenie. W tym artykule przedstawiamy pięć tanich podkładów, które zrobią cuda podczas makijażu.

1. Podkład Ingrid Perfect Cover

Podkład Ingrid Perfect Cover to produkt, który charakteryzuje się wysoką krycią mocą oraz trwałością. Ma lekką konsystencję, dzięki czemu świetnie się rozprowadza i nie tworzy maski na twarzy. Podkład Ingrid Perfect Cover jest także bogaty w składniki nawilżające, dzięki czemu nie tylko kryje niedoskonałości, ale również pielęgnuje skórę.

2. Podkład Lovely Matte Long-Lasting Foundation

Podkład Lovely Matte Long-Lasting Foundation to produkt, który zapewnia matowe wykończenie skóry i kontroluje nadmiar sebum. Pomaga utrzymać makijaż przez cały dzień, nie rolować się i nie zbierać w załamaniach skóry. Podkład Lovely Matte Long-Lasting Foundation odcienie dostosowane są do różnych rodzajów skóry, dzięki czemu każda kobieta znajdzie dla siebie idealny kolor.

3. Podkład Eveline Liquid Control HD

Podkład Eveline Liquid Control HD zapewnia krycie, które pokryje każdą niedoskonałość skóry. Dodatkowo, zawiera specjalne składniki, które zwężają pory oraz matują skórę. Podkład Eveline Liquid Control HD ma lekką konsystencję, dzięki czemu nie czujemy ciężaru na twarzy, a nasz makijaż wygląda naturalnie.

4. Podkład Wibo Miracle Matte

Podkład Wibo Miracle Matte to produkt, który łączy w sobie krycie silne, ale przy tym nie zostawia efektu maski na twarzy. Podkład ten ma matowe wykończenie, co sprawia, że nie musimy obawiać się nadmiaru połysku na twarzy w ciągu dnia. Podkład Wibo Miracle Matte dodatkowo zawiera witaminę E, która działa przeciwstarzeniowo i poprawia kondycję skóry.

5. Podkład Bielenda Cera wrażliwa

Podkład Bielenda Cera wrażliwa to produkt, który został stworzony z myślą o skórze wrażliwej oraz skłonnej do alergii. Ma delikatną konsystencję oraz łatwo rozprowadza się, zapewniając krycie skóry i niwelując jej niedoskonałości. Podkład Bielenda Cera wrażliwa zawiera składniki nawilżające, które odżywiają skórę, wyrównują jej koloryt, a także chronią przed promieniowaniem UV.

Oprócz wyboru odpowiedniego podkładu warto również pamiętać o poprawnym jego nakładaniu. Należy go rozprowadzać delikatnymi ruchami, najlepiej pędzlem lub gąbką, a na koniec wymieszać z kremem nawilżającym. Dzięki temu nasz podkład będzie lepiej się trzymał i wyglądał naturalnie.

Istnieje wiele tanich podkładów, które oferują wysoką jakość i skuteczność. Mamy nadzieję, że nasze propozycje pomogły Ci w wyborze odpowiedniego produktu, który będzie idealny dla Twojej skóry i zapewni Ci piękny, trwały makijaż.