POCZTÓWKA Z PODKLASZTORZA | TRAVEL VLOG

POCZTÓWKA Z PODKLASZTORZA | TRAVEL VLOG

Wakacje w tym roku nie były dla mnie szczególnie łaskawe. Natłok obowiązków i praca w kilku miejscach skutecznie zablokowały mi możliwości wyjazdów. Niemniej jednak udało mi się wygospodarować kilka dni na wspólny wypad z dzieciakami do Podklasztorza. Zatrzymaliśmy się w historycznym hotelu stanowiącym perłę architektury romańskiej, który wchodzi w skład XII-wiecznego Opactwa Cystersów. To właśnie tam swego czasu Władysław Jagiełło nocował w drodze na Grunwald. Dzisiaj hotel oferuje przeróżne atrakcje zatrzymującym się gościom, jest miejscem przyjaznym dzieciom, a wszystko to otulone płaszczem historii. W dzisiejszym poście zamierzam podzielić się z Wami kilkoma chwilam z naszego wyjazdu. Zapraszam.

 

 

POCZTÓWKA Z PODKLASZTORZA
|TRAVEL VLOG

 

 

 

Mam nadzieję, że choć trochę mogłyście poczuć klimat miejsca w którym mieliśmy przyjemność się zatrzymać. Hotel niezwykle klimatyczny z wyrytym zębem czasu, pozwala choć przez chwilę poczuć klimat minionych lat. Dodatkowo stanowi dość niezłą bazę wypadową do kilku wartych obejrzenia miejsc, jak chociażby Mikrokosmos, Niebieskie Źródła, czy też Groty Nadgórzyckie.

 

Zainteresowanych odsyłam tutaj.

 

 

 

Summary
Podklasztorze TRAVEL VLOG
Title
Podklasztorze TRAVEL VLOG
Description

Dzisiaj zapraszam na pierwszy na blogu filmik typu POCZTÓWKA Z PODKLASZTORZA VLOG. Podzielę się z Wami kilkoma chwilami z podróży do Sulejowa. Zapraszam