PIXI Glow Tonic 5% Glycolic Acid Exfoliating Toner czy warto kupić?

Londyńska marka PIXI COSMETICS,  została stworzona 10 lat temu przez Petrę Strand i pierwszy raz zaprezentowana w butiku na SOHO. Jako prawdziwa pasjonatka pielęgnacji skóry, Petra wzbogaciła swoje produkty w naturalne, aktywne ekstrakty roślinne, a jako zapracowana matka postarała się by jej kosmetyki były multifunkcyjne, proste w użytkowaniu i przede wszystkim skuteczne, tak aby każda kobieta niezależnie od ilości czasu który może poświęcić na pielęgnację była zawsze zadbana.

PIXI Glow Tonic


PIXI Glow Tonic 5% Glycolic Acid Exfoliating Toner Recenzja


 

„Simply to bring out the natural beauty in all women – to make women look like themselves, only better”

-Pixi Cosmetics

 

Opakowanie i formuła

Proste, klasyczne, plastikowe opakowanie z zieloną nakrętką i etykietą w tym samym kolorze nie zostało wyposażone w pompkę, ani żaden inny dozownik. Wodnista formuła w swym składzie zawiera 5% kwas glikolowy o działaniu złuszczającym martwe komórki naskórka. Dodatkowo tonik napina i wygładza skórę pozostawiając ją zdrowszą i doskonale przygotowaną do kolejnych etapów pielęgnacji. W składzie nie znajdziemy drażniącego alkoholu co dla mnie jest zdecydowanym plusem.

PIXI Glow Tonic

Efekty stosowania

Stosowany regularnie idealnie przygotowuje skórę pod kolejne kroki pielęgnacyjne. Delikatne działanie złuszczające zabezpiecza przed wysypem niedoskonałości i sprawia , że zaskórniki stają się przeszłością. Zdecydowanie zauważyłam redukcję wszelkiego rodzaju niedoskonałości i zblednięcie przebarwień.

Dla kogo?

Produkt zgodnie z zaleceniem producenta przeznaczony jest do wszystkich rodzajów skóry. Niemniej jednak właścicielki skóry delikatnej, bardzo suchej i wrażliwej na podrażnienia powinny stosować tonik z umiarem.

 

🔹 Sprawdź również: Peeling migdałowy idealny sposób na trądzik. 🔹
🔹 Sprawdź również: Botox na kurze łapki? 🔹

 


Opinia PIXI Glow Tonic 5% Glycolic Acid
| Czy warto kupić?


Tonik idealnie sprawdza się u mnie w codziennej pielęgnacji. Regularnie stosowany naprawdę poprawia stan skóry w sposób zauważalny, aczkolwiek mało inwazyjny i niepodrażniający. Jeśli jednak zależy Ci na bardziej intensywnym efekcie złuszczającym polecam preparat Alpha-H.

 

„PIXI Glow Tonic 5% Glycolic Acid” do kupienia tutaj.

* ten produkt jest cruelty-free

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
PIXI Glow Tonic 5% Glycolic Acid
Ocena autora
41star1star1star1stargray