Physicians Formula Rose All Day Oil-Free Serum – do rozświetlenia jeden krok

Physicians Formula Rose All DayOil-Free Serum

Niezależnie czy użyjesz samodzielnie, czy jako bazy pod makijaż Physicians Formule Rose All Day Oil-Free Serum poza właściwościami rozjaśniającymi i zwężającymi pory pozostawia skórę rozswietloną najpiękniejszym blaskiem.


Rozświetlające serum Physicians Formula Rose All Day
Oil-Free Serum

Physicians Formula Rose All DayOil-Free Serum

Physicians Formula Rose All DayOil-Free Serum

Opakowanie / Formuła

Buteleczka wygląda pięknie. Biała z motywem płatków róży na wierzchu, wzbogacona w pipetkowy aplikator nie odbiega wyglądem od produktów znacznie droższych. Formuła jest lekka opalizująca na cukierkowy róż, przepięknie pachnie i szybko wchłania się w skórę pozostawiając delikatny świeży blask. Kosmetyk sprawia, że buzia wygląda znacznie bardziej świeżo i promiennie. To również świetna rozświetlająca baza pod makijaż, która nie zmienia właściwości podkładów, zarówno klasycznych jak i mineralnych. Swym działaniem przypomina mi dużo droższy olejek Farsali Unicorn czy też By Terry Lumi Serum.

W składzie znajdziemy kompleks antyoksydacyjny bogaty w witaminę C, składniki nawilżające i rozświetlające cerę, a wszystko to dzięki jagodom Goi i Kakadu, peptydom i wodzie różanej. Poza tym kosmetyki nie zawiera szkodliwych substancji takich jak parabeny czy gluten. Nie testowane na zwierzętach i vegańskie. Dzięki beztłuszczowej formule w toku codziennego używania nie zapycha i nie przeciąża skóry.

Efekty działania

„Physicians Formula Rose All Day Oil-Free Serum” ma działanie nawilżające, kojące cerę oraz antyoksydacyjne. Ma rozświetlać, wyrównywać koloryt skóry oraz zwężać pory. Niemniej jednak to co ja zauważam od pierwszego użycia to piękny koloryt cery, który tak lubię. O efektach odległego stosowania będę informować na bieżąc

 

 


Czy Physicians Formula Rose All Day Oil-Free Serum się sprawdza?

 

Zdecydowanie serum warte jest wypróbowania. W przystępnej cenie, potrafi dawać bardzo podobne efekty jak dużo droższe produkty tego typu. Sprawdzi się doskonale również w te dni kiedy nie zamierzasz nakładać makijażu, a mimo to masz ochotę wyglądać promiennie i świeżo!

 

* ten produkt jest cruelty-free

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Physicians Formula Rose All Day Oil-Free Serum
Ocena autora
31star1star1stargraygray