Paznokcie hybrydowe na wiosnę 2019 – trendy i kolory, które musisz poznać!

Paznokcie hybrydowe to jedna z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci. Doskonale łączy w sobie trwałość lakieru żelowego z łatwością nałożenia zwykłego lakieru do paznokci. Znacznie wydłuża czas, w którym nasze paznokcie wyglądają świeżo pomalowane. Co więcej, dzięki hybrydom, jesteśmy w stanie podkreślić nasze indywidualne stylizacje. Szukasz inspiracji na wiosnę 2019? Oto trendy i kolory, które musisz poznać!

Trendy na paznokcie hybrydowe wiosną 2019

Połyskujące kamienie

Kolorowa hybryda już dawno temu była modne. W 2019 roku jednak można ją jeszcze bardziej podkręcić. Nasze paznokcie nie muszą być już jednokolorowe. Dzięki połyskującym kamieniom możemy dodać blasku czemuś, co już samo w sobie jest piękne. Zainteresowanie biżuterią na paznokciach ciągle rośnie więc warto przyjrzeć się temu trendowi bliżej.

Geometryczne wzory

Czym jest ozdoba na nail art? Dla niektórych to drobiazg, dla innych pasja, a dla jeszcze innych całe święto. Obecnie każdy może zrobić urzeczywistnić swoje marzenia, dzięki znajomości techniki hybrydowej można uzyskać wiele efektów wzorniczych. Wpisz w wyszukiwarkę Google Images "hybrydy w geometrię" i zobacz jakie piękne wariacje można utworzyć!

delikatne pastele i błękity

Chyba każdy kojarzy pastelowe kolory z delikatnością, płynnością i ożywczym, wiosennym powiewem natury. W tym roku na pierwszy plan wysuwa się subtelna hybryda, idealna dla miłośniczek kwiatów, ale też idealna dla każdej kobiety. Dzięki takim kolorom jesteśmy w stanie w idealny sposób podkreślić naszą kobiecość i elegancję. Wiosna to przecież czas, w którym z przyjemnością zrzucamy z siebie ciężką, zimową garderobę.

Kolory na paznokcie hybrydowe wiosną 2019

Kolor miętowy

Kolor miętowy jest jednym z najmodniejszych kolorów na paznokciach hybrydowych wiosną i latem 2019 roku. Jest to kolor bardzo delikatny, dodający paznokciom naturalnej subtelności, oraz ożywiający ich wygląd. Można wyjątkowo kreatywnie połączyć ten kolor z białym, romantycznym różem, a nawet czernią.

Kolor oliwkowy

To kolor, którym warto zainteresować się już teraz, jeśli jesteś miłośniczką odcieni zieleni. Kolor hybrydowy kojarzony z ciepłem, bliskością natury, tropikalnym klimatem. Idealnie podkreśla wspaniałą cerę, ożywia usta i daje poczucie świeżości. Z pewnością warto poświęcić mu trochę czasu i uwagi w tym sezonie.

Kora drzewa

To kolor, który rozprzestrzenia ciepło. Uwodzicielski i tajemniczy. Jeśli chodzi o zdobieniu paznokci przyda się kilka szlifów, ale zainspirowany naturą kolor, który wydaje się być idealny na wiosnę.

Podsumowanie

Paznokcie hybrydowe z pewnością nie wychodzą z mody – cieszą się powszechnym zainteresowaniem i chęcią poznawania nowych, interesujących rozwiązań. Wiosną 2019 trendy i kolory dotyczące hybryd nie pozostają w tyle, oferując różnorodność i atrakcyjność. Delikatne kolory pastelowe, połyskujące kamienie, jak również wzornictwo geometryczne i klasyczne połączenie zieleni to tylko niektóre z propozycji. Wybór należy do nas – hybrydy to idealny sposób na wyrażenie siebie i oryginalne podkreślenie swojego stylu.