Paznokcie w stylu Burberry – najnowszy trend w manicure

Burberry – historia marki

Burberry to brytyjska marka luksusowych artykułów skórzanych, odzieży, perfum i innych dodatków, założona w latach 1856-1857. Znana z charakterystcznego wzoru tartan, którym zdobi swój asortyment, a także ze swojego unikalnego stylu, który łączy w sobie elegancję z nowoczesnością.

Paznokcie w stylu Burberry

Paznokcie w stylu Burberry to najnowszy trend w manicure, który cieszy się w ostatnim czasie coraz większą popularnością. Wzór tartan, który zdobi paznokcie, przyciąga uwagę i dodaje charakteru każdej stylizacji.

Paznokcie w stylu Burberry to nie tylko modny wybór, ale także swoisty hołd dla historii marki i brytyjskiej tradycji. To stylizacja, która podkreśla nie tylko indywidualny styl, ale także ukłon w stronę kultury i dziedzictwa.

Jak wykonać paznokcie w stylu Burberry?

Krok 1: Przygotowanie paznokci

Przed rozpoczęciem malowania paznokci konieczne jest przygotowanie płytki paznokcia. Najpierw należy usunąć stare lakieru, a następnie obciąć i zadbać o kształt paznokcia.

Krok 2: Nakładanie podkładu

Po przygotowaniu paznokci, należy nałożyć podkład, który zabezpieczy płytkę przed uszkodzeniami i ułatwi późniejsze malowanie.

Krok 3: Nakładanie lakieru w kolorze bazowym

Po nałożeniu podkładu, należy nałożyć lakier w kolorze bazowym. Można wybrać kolor beżowy, jasny brąz lub inny jasny odcień.

Krok 4: Malowanie wzoru tartan

Po nałożeniu lakieru bazowego, należy nałożyć wzór tartan. W tym celu należy użyć cienkiego pędzelka lub specjalnego nakładacza do wzoru.

Na początku należy narysować pionowe linie w kolorze czerwonym, a następnie poziome linie w kolorze niebieskim. Na koniec należy nakładać cienkie, czarne linie pomiędzy wstęgami kolorów.

Krok 5: Nakładanie top coat’u

Po nałożeniu wzoru tartan, należy nałożyć top coat, który zabezpieczy stylizację przed uszkodzeniem i wydłuży czas trwałości.

Paznokcie w stylu Burberry – podsumowanie

Paznokcie w stylu Burberry to modny i oryginalny wybór, który podkreśli gust i styl każdej kobiety. To także hołd wobec dziedzictwa i kultury brytyjskiej, a także modowy wabik, który przyciągnie uwagę innych.

Jeśli jeszcze nie wypróbowałaś paznokci w stylu Burberry, to zrób to już dziś i poczuj się wyjątkowo w każdej sytuacji.