Czy warto wybrać tańszą wersję paletki Pat McGrath Sublime Eyeshadow?

Jeśli interesujesz się makijażem to na pewno słyszałaś o marce Pat McGrath Labs i ich luksusowych paletach cieni do powiek. Jedną z najpopularniejszych palet jest Sublime Eyeshadow Palette, ale niestety cena jest bardzo wysoka. Co zrobić, gdy chcesz mieć te piękne odcienie, ale nie chcesz wydawać fortuny?

Postanowiłam sprawdzić, czy tansza wersja paletki jest warta swojej ceny. To moje subiektywne opinion, ale mam nadzieję, że artykuł przyda Ci się w decyzji zakupowej.

Dlaczego Pat McGrath?

Pat McGrath to ikona w świecie mody i urody. Jest uważana za jedną z najlepszych makijażystek i jest odpowiedzialna za mnóstwo ikonicznych wyglądów na wybiegach. Żadna inna marka nie kojarzy mi się tak bardzo z luksusem i glamour jak Pat McGrath Labs.

Sublime Eyeshadow Palette – co sprawia, że jest taka wyjątkowa?

Każda paletka Pat McGrath Labs jest bardzo wyjątkowa, ale Sublime Eyeshadow Palette to naprawdę arcydzieło. Odcienie są jakby stworzone, aby idealnie pasować do każdego typu urody. Są one bardzo wysokiej jakości, do tego bardzo trwałe i intensywne.

Dlaczego cena jest tak wysoka?

Niestety, Pat McGrath to luksusowa marka, która oferuje produkty najwyższej jakości. Ich paletki są ręcznie robione i z pewnością jest to bardzo czasochłonne i pracy. To wszystko dodaje do ceny produktu.

Czy warto wybrać tańszą wersję paletki Sublime Eyeshadow?

Jakiś czas temu, Pat McGrath wydała tańszą wersję tej palety, która nosi nazwę Subversive. Oczywiście, cena nie jest już tak ekstremalnie wysoka, ale nadal jest to dość drogi produkt w porównaniu z innymi paletami dostępnymi na rynku.

Postanowiłam zamówić paletkę Subversive i przetestować ją na własnej skórze. Muszę przyznać, że jestem zaskoczona jakością. Odcienie są bardzo intensywne i mocno napigmentowane, trudno uwierzyć, że to tańsza wersja produktu. Paleta jest bardzo łatwa do blendowania, co bardzo ułatwia tworzenie oczarujących makijaży.

Zdecydowanie polecam tańszą wersję paletki Sublime Eyeshadow. Jest to świetny produkt, który z pewnością spełni oczekiwania każdej osoby interesującej się makijażem i nie chce wydawać fortuny na luksusowe produkty.

Podsumowanie

Marka Pat McGrath to synonim luksusu i przepychu. Ich paletki z pewnością są wyjątkowe i bardzo wysokiej jakości, ale problemem jest ich cena. Jeśli jednak chcesz mieć te piękne odcienie bez wydawania fortuny, to polecam tańszą wersję paletki Sublime Eyeshadow. To świetny produkt, który z pewnością spełni oczekiwania każdej osoby, która nie chce wydawać fortuny na luksusowe produkty.