Pat McGrath Bronze Ambition Palette Recenzja Zdjęcia i Swatches

recenzja Pat McGrath Bronze Ambition Palette

Zachwycona dziełem sztuki jakim okazała się być paleta Subliminal Palette, idąc za ciosem zakupiłam kolejny kompakt marki tyle że mniejszy. Poznajcie córkę kultowej Mothership, tym razem w ciepłych odcieniach brązu, oto ona Pat McGrath Bronze Ambition Palette.

Pat McGrath Bronze Ambition Palette

Pat McGrath Bronze Ambition Palette


Recenzja Pat McGrath Bronze Ambition PaletteOpakowanie

Opakowanie palety nawiązuje motywem do linii Mothership będąc ich odpowiednikiem tyle, że mniejszym. Kartonowe, książkowo zamykane w kolorach zieleni i złota robi przeogromne wrażenie. Wygląda zjawiskowo, po prostu nie do podrobienia! W środku lusterko i 6 cieni utrzymanych w ciepłej tonacji złota i brązu o różnym wykończeniu.

Formuła

Formuła cieni jest doskonała, równie dobra jak miało to miejsce w pełnowymiarowej wersji Mothership. Maty są jedwabiste, mięciutkie i bardzo mocno napigmentowane. Zarówno rozcieranie jak i łączenie kolorów ze sobą przebiega bez najmniejszych problemów. Odcienie w nieznacznym stopniu się osypują. Metaliki dają wielowymiarowy, wibrujący efekt, a największy potencjał uzyskamy nakładając je opuszką palca, bądź na uprzednio zmoczony pędzelek. Cienie nie migrują w załamania, a makijaż prezentuje się po prostu zjawiskowo!

Pat McGrath Bronze Ambition Palette

opinia Pat McGrath Bronze Ambition Palette

Pat McGrath Bronze Ambition Palette

Kolory Pat McGrath Bronze Ambition

 

Pat McGrath Bronze Ambition Palette

Pat McGrath Bronze Ambition Palette

Pat McGrath Bronze Ambition Palette
I rząd

Copperized- Jasny, neutralno-ciepły, beżowo-złoty odcien z delikatnym brązowym tonem o satynowym wykończeniu i doskonałej jakościowo formule.

 

Gold Rush- nieco chłodniejszy i ciemniejszy od poprzedniego brąz z szarymi tonami z delikatną srebrną poświatą. Formuła mięciutka i świetnie napigmentowana.

 

Throwing Shade- ciepły, miedziano-brązowy odcień z przepiękną wielowymiarową złotą poświatą o genialnej jakościowo formule i metalicznym wykończeniu.

II rząd

 

Illicit- ciemna, matowa czerń z brązowym, ziemistym tonem i zawieszonymi w formule srebrno-złotymi drobinkami.

Gilt Trip- jedyny w palecie w pełni matowy , ciepły, średnio-ciemny brązowy odcień o formule jedwabistej i bardzo dobrze napigmentowanej.

 

Bronze Struck- piękny, ciepły, metaliczny i intensywnie napigmentowany odcień starego złota.

 

Swatches Pat McGrath Bronze Ambition Palette

Pat McGrath Bronze Ambition Palette

Makijaż

 


Opinia Pat McGrath Bronze Ambition Palette


„Bronze Ambition” to z całą pewnością jedna z lepszych palet w mojej kolekcji. Zarówno sama jakość jak i kompozycja kolorystyczna są na najwyższym poziomie. Pigmentacja, łatwość pracy z kompaktem jak i sam efekt końcowy zachwyca i dla mnie wart jest każdej wydanej złotówki, choć zdaję sobie sprawę z zawrotnej kwoty palety. Jeśli masz ochotę dokładniej zobaczyć jak pracuje się z paletą zapraszam na mój kanał i filmik „TEST NA ŻYWO PAT MCGRATH BRONZE AMBITION”.


TEST NA ŻYWO PAT MCGRATH BRONZE AMBITIONProdukt do kupienia tutaj.

 

DELICIOUS COMMUNITY OPINIE:
✔️ by @shakinstivens

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Pat McGrath Bronze Ambition Palette
Ocena autora
51star1star1star1star1star