Pasek Gucci GG Belt – jedyny w swoim rodzaju dodatek do Twojej garderoby

Pasek Gucci GG Belt – jedyny w swoim rodzaju dodatek do Twojej garderoby

Posiadanie oryginalnego paska Gucci GG Belt to marzenie wielu miłośników mody. Stylowy, elegancki, z klasycznym printem, ten pasek nada charakteru każdej stylizacji. Jednak wiele osób zastanawia się jak dobrać odpowiedni rozmiar paska, której kolor najlepiej pasuje do ich stylu, a także na ile są dostępne oryginalne modele, ile kosztują oraz jak zidentyfikować podróbki.

Jak dobrać rozmiar paska?

Podstawowym problemem, który pojawia się przy zakupie paska jest dobór odpowiedniego rozmiaru. Gucci GG Belt dostępny jest w rozmiarach od 65 do 120 cm. Aby dobrać odpowiedni rozmiar, należy dokładnie zmierzyć obwód pasa. Najlepiej robić to wykorzystując centymetr krawiecki, mierząc w miejscu, gdzie chcemy nosić pasek. Następnie wynik mierzenia należy zaokrąglić do pełnego centymetra i dodać ok. 15-20 cm. Tak uzyskana wartość to długość, jaką powinien mieć wybierany pasek.

Jak dobrać kolor paska?

Oryginalne Gucci GG Belt dostępne są w różnych kolorach: czarnym, brązowym, beżowym, białym i szarym. W przypadku koloru najlepiej wybrać taki, który najlepiej dopasuje się do stylizacji, którą chcemy ubrać. Jeśli zależy nam na komponowaniu paska z butami lub torebką, warto wybrać kolorujący najbardziej odpowiadający. Kolor paska powinien być zgodny również z rodzajem ubrania. Czarny pasek będzie idealnym rozwiązaniem do ciemnych spodni lub eleganckich marynarek, a brązowy Gucci GG Belt będzie idealnie pasował do beżowych lub khaki spodni.

Oryginalne modele Gucci GG Belt

Oryginalne modele Gucci GG Belt spotkać można jedynie w wybranych sklepach. Ich cena zależy od modelu i koloru, ale waha się przeważnie w granicach kilku tysięcy złotych. W zakupie oryginału warto zainwestować, ponieważ taki pasek będzie służył przez wiele lat.

Jak zidentyfikować podróbkę?

Podróbki Gucci GG Belt dostępne są w internecie w dość atrakcyjnych cenach, jednakże nierzadko ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Odrobina uwagi pozwoli na zidentyfikowanie fałszywych modeli. Oryginalny Gucci GG Belt charakteryzuje się:

  • Stylowym, klasycznym projektem z jednoznacznym logo
  • Najwyższej jakości skórą i metalowymi akcesoriami.
  • Wygodnym używaniem, dzięki wbudowanej klamrze.
  • Numerem seryjnym na zapięciu za klamrą.

Podróbki często nie posiadają numeru seryjnego, a ich wykonanie jest mniej dokładne.

Ceny Gucci GG Belt

Oryginalne modele Gucci GG Belt spotkać można w cenie od kilku tysięcy złotych. Znacznie tańsze są podróbki, jednak ze względów jakościowych warto zainwestować w oryginał.

Wnioski

Posiadanie oryginalnego Gucci GG Belt to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Jednak wiele osób zastanawia się jak dobrać odpowiedni rozmiar i kolor paska, jakie modele są dostępne oraz jak zidentyfikować podróbki. Oryginalny pasek Gucci to inwestycja na lata, którego stylowe i eleganckie wykończenie będzie stanowić perfekcyjne dopełnienie dla każdej stylizacji.