Co nowego w Pandorze? Przegląd największych nowości na 2022 rok

Pandora to jedna z najpopularniejszych marek biżuterii na całym świecie. Od ponad 30 lat projektuje i tworzy niebanalne i modne dodatki, które zdobią kobiety na całym świecie. W tym artykule przedstawimy przegląd największych nowości w ofercie Pandory na rok 2022.

Historia Pandory

Przed omówieniem najnowszych nowości należy w krótki sposób przyjrzeć się historii marki Pandora. Początki firmy sięgają 1982 roku, kiedy to duński jubiler Per Enevoldsen otworzył swoją pierwszą biżuterię w Kopenhadze. Przyjaciel jego żony, który pochodził z Hongkongu, dostarczał mu półfabrykaty, a Enevoldsen wraz z żoną projektowali je i sprzedawali w sklepie.

W 2000 roku wprowadzono na rynek nowy produkt, który dał początek temu, co dziś znamy jako Pandora. Była to bransoletka, na którą można było mocować drobne zawieszki. Marka ta szybko stała się bardzo popularna w Danii, a następnie na całym świecie.

Pandorowe nowości na 2022 rok

  1. Kolekcja "Sekrety Brokatu" – Ta kolekcja pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Biżuteria w kolorze srebrnym ozdobiona jest brokatem, dzięki czemu mieni się w świetle. W kolekcji znajdują się kolczyki, naszyjniki i bransoletki.

  2. Kolekcja "Zrób sobie krzywdę" – Chcesz się wyróżnić z tłumu i zaskoczyć swoje otoczenie? Kolekcja "Zrób sobie krzywdę" to propozycja właśnie dla Ciebie! W ofercie znajdziesz biżuterię z napisami "Pogrzeb mnie w Pandorze", "Nie wiem, co robię" i "Moi sąsiedzi mówią, że mam fajny przydomowy ogródek".

  3. Kolekcja "Pasja w oczach" – Ta kolekcja skierowana jest do miłośników zwierząt. W ofercie znajdują się m.in. kocie charmsy, sowy i kotwice, które pozwolą Ci wyrazić swoją pasję na co dzień.

  4. Kolekcja "Paryski chic" – Chcesz poczuć się jak prawdziwa Paryżanka? Kolekcja "Paryski chic" to propozycja dla Ciebie! W ofercie znajdziesz biżuterię w kolorze różowego złota, która idealnie wpisuje się w francuski styl.

  5. Kolekcja "Blask piękna" – Cenisz piękno w każdej postaci? W kolekcji "Blask piękna" znajdziesz biżuterię ozdobioną perłami, diamentami i kryształami Swarovskiego, która doda blasku Twojemu życiu.

Podsumowanie

Marka Pandora ciągle się rozwija i stara się być na bieżąco z trendami. W ofercie na rok 2022 znajdziemy nie tylko klasyczne, srebrne i złote elementy z zawieszkami, ale także oryginalne propozycje, które pozwolą nam wyróżnić się z tłumu. Która kolekcja spodobała Ci się najbardziej?