Origins Original Skin Retexturing Mask – maska oczyszczająca

Origins Original Skin Retexturing Mask

Origins Original Skin Retexturing Mask jest maseczką 2 w 1, głęboko oczyszczającą i wyrównującą strukturę skóry, a wszystko to jak zawsze w przypadku marki, oparte na naturalnych składnikach.

recenzja Origins Original Skin Retexturing Mask

Origins Original Skin Retexturing Mask

Origins Original Skin Retexturing Mask Recenzja

 

Opakowanie i formuła

Klasyczna tubka w odcieniu pudrowego różu, z logiem marki na wierzchu prezentuje się świeżo i minimalistycznie. W składzie znajdujemy różaną glinkę, kanadyjską wierzbownicę oraz mikrocząsteczki jojoby. Formuła jest kremowa z zawieszonymi w strukturze drobinkami. Po nałożeniu na skórę nie podrażnia, nie szczypie. Nie odnotowałam również właściwości przesuszających i ściągających cerę.

Działanie

Orginal Skin Retexturing Mask” ma za zadanie delikatnie oczyszczać i wygładzać cerę, redukują widoczność porów i wyrównują koloryt.

Stosowanie

Kosmetyk nakładamy 1-2 razy w tygodniu na uprzednio umytą skórę i pozostawiamy na 10 minut po czym zmywamy wykonując masarz okrężny twarzy opuszkami palców.

 

Origins Original Skin Retexturing Mask

Origins Original Skin Retexturing Mask

 

Efekty

Natychmiastowo po użyciu cera jest przyjemnie odświeżona i wyraźnie wygładzona. Po kilku tygodniach można zauważyć częściowe wyrównanie tekstury skóry, niestety u siebie nie zauważyłam redukcji widoczności porów.

Dla kogo?

Kosmetyk sprawdzi się u wszystkich dziewczyn niezależnie od typu skóry, również u tych z cerą wrażliwą ponieważ jego działanie jest dość łagodne.

🔹 Sprawdź również: Moja ulubiona maska Origins! 🔹
🔹 Sprawdź również: Eisenberg maska remodelująca do skóry dojrzałej. Uwielbiam! 🔹

 


Opinia Origins Original Skin Retexturing Mask

 

Maseczka jest całkiem fajnym produktem, który ładnie oczyszcza nie podrażniając przy tym skóry. Myślę, że kobiety ze skórą wrażliwą mogą spokojnie jej używać, natomiast właścicielki cery tłustej mogą nie do końca być zadowolone z efektów. W mojej ocenie produkt dobry jakościowo, ale nie jakiś wyjątkowy.

 

Maska do kupienia tutaj.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Origins Original Skin Retexturing Mask 
Ocena autora
31star1star1stargraygray