Jak działa Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask w oczyszczaniu porów? Recenzja i opinie

Czy znacie to uczucie, gdy macie wrażenie, że w waszej skórze narasta cała masa toksyn, zanieczyszczeń i zaskórników? Mówiąc szczerze, ja znam bardzo dobrze, ale na szczęście od jakiegoś czasu już jest na to sposób! W swojej pielęgnacji twarzy zacząłem używać charakterystycznej, czarnej maski Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask i to właśnie o niej chciałbym Wam opowiedzieć.

Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask – poznaj jej tajemniczy składnik!

Ta rewelacyjna maska opiera się głównie na węglu aktywnym, którego zadaniem jest wciąganie nawet najmniejszych zanieczyszczeń znajdujących się w skórze. W połączeniu z gliną, maska wtapia się w pory na twarzy, likwidując nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Dodatkowo w składzie maski znajduje się lufa, która usuwa martwe komórki skóry, pozostawiając twarz świeżą i promienną.

Rezultaty stosowania Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask

W moim przypadku efekty zastosowania tej maski są zauważalne już po pierwszym użyciu. Moja skóra jest oczyszczona, wygładzona, a porów jest tyle, co kot napłakał. Do ogromnych plusów maski zaliczyć należy również fakt, iż nie przesusza skóry, co jest ważne dla osób o skórze wrażliwej.

Krok po kroku – jak stosować maskę Origins Clear Improvement Active Charcoal?

  1. Oczyść twarz z drobinkami, a następnie wykonaj peeling.
  2. Wymieszaj zawartość pudełka.
  3. Nanieś równomiernie maskę na twarz, omijając przy tym okolice oczu.
  4. Odczekaj około 10 minut, a następnie spłucz maskę ciepłą wodą.

Podsumowanie – czy warto zainwestować w Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask?

W związku z tym, że każdy z nas ma inną skórę, to naturalne, iż nie każdej osobie musi ona odpowiadać. Jednak moje doświadczenia z nią są niesamowicie pozytywne i zdecydowanie polecam ją każdemu, kto ma problemy z zanieczyszczoną skórą czy zaskórnikami.

Czy Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask Clear Pores naprawdę działa? Odpowiedź brzmi jednoznacznie tak! Spróbujcie sami i przekonajcie się!