Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask – Oczyszczanie porów

Clear Improvement Active Charcoal Mask

Origins podobnie jak większość obecnie dostępnych marek na rynku, przedstawiła własną wersję maseczki węglowej przeznaczonej do dogłębnego oczyszczania porów. Clear Improvement Active Charcoal Mask ma za zadanie posostawić skórę gładką i doskonale przygotowaną do kolejnych etapów pielęgnacji.

recenzja Clear Improvement Active Charcoal Mask

Clear Improvement Active Charcoal Mask

 

 

Clear Improvement Active Charcoal Mask
Recenzja

 

Opakowanie i formuła

Maseczka podobnie jak inne produkty tego typu marki, znajduje się w prostej, minimalistycznej, czarnej tubce z logiem marki na wierzchu. Formuła jest kremowa w kolorze czarnym. W składzie znajdujemy naturalne składniki takie jak węgiel drzewny otrzymywany z bambusa przyciągający niczym magnez zanieczyszczenia zapychające pory, białą chińską glinkę neutralizującą toksyny oraz lecytynę rozpuszczającą toksyny. Produkt po nałożeniu delikatnie ściąga skórę podczas zasychania.

Działanie

Produkt ma za zadanie głęboko oczyścić pory, pozostawić skórę gładką, doskonale przygotowaną pod kolejne etapy pielęgnacji.

Stosowanie

Maseczkę nakładamy na uprzednio umytą skórę 1-2 razy w tygodniu, po wcześniejszym rozszerzeniu porów za pomocą przyłożenia do twarzy mocno ciepłego ręcznika. Produkt aplikujemy cienką warstwą i czekamy, aż zaschnie, po czym spłukujemy ciepłą wodą.

opinie Clear Improvement Active Charcoal Mask

Clear Improvement Active Charcoal Mask

 

 

🔹 Sprawdź również: D’Alchemy Essential Body Balm najlepszy balsam do ciała ? 🔹

Efekty

Natychmiastowo po zmyciu zauważam wyraźne oczyszczenie porów i wygładzenie skóry, bez nadmiernego przesuszenia jak to miało miejsce po innych produktach tego typu. Cera nie jest podrażniona. Kosmetyk używany regularnie zapobiega powstawaniu wysiewów niedoskonałości, znacząco redukuje ilość zaskórników.

Dla kogo?

Myślę, że Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask sprawdzi się u właścicielek zarówno skóry tłustej, mieszanej jak i suchej oraz wrażliwej. Przede wszystkim w odróżnieniu od innych glinek, nie przesusza i nie ściąga skóry, aż w tak dużym nasileniu. Dziewczyny ze skórą mocno tłustą z licznymi niedoskonałościami mogą uznać, że maska jest dla nich za słaba.

🔹 Sprawdź również: Moja ulubiona maseczka oczyszczająca od Skinfood 🔹
🔹 Sprawdź również: Krem z efektem rosy? Rally? 🔹

 


 Opinia Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask | Podsumowanie

 

„Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask” to w zasadzie standardowa węglowa maseczka, którą różni od innych mniejsze przesuszenie skóry i łagodniejsze działanie. Dzięki temu będzie stanowiła doskonały wybór dla prawdziwych wrażliwców. Osobiście wolę głębsze oczyszczenie skóry i w tym celu zdecydowanie wybieram produkty GlamGlow.

 

Maska do kupienia tutaj.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Origins Clear Improvement Active Charcoal Mask
Ocena autora
31star1star1stargraygray