Wielkie poruszenie w sieci: opinie o kolekcji brzoskwiniowej Too Faced!

Nie tylko miłośniczki kosmetyków z niecierpliwością czekały na premierę kolekcji brzoskwiniowej od Too Faced. Głośno było już od momentu, gdy na rynku pojawiły się pierwsze teasery zapowiadające kultową paletę cieni Sweet Peach w nowym wydaniu.

Nowa Paleta Peach

Paleta Peach to jedna z najbardziej rozpoznawalnych palet cieni na świecie. Sprzedaje się jak świeże bułeczki za każdym razem, gdy Too Faced postanawia ją wydać ponownie. Tym razem, z jednej strony, wiele osób nie mogło się doczekać premiery palety, by móc poznać nowe odcienie i wypróbować z ich pomocą różne warianty makijażu. Z drugiej strony, pojawiły się też głosy krytyki, że przegięto już z ilością nowych wersji palet.

Sweet zdjęcia

Jedną z największych kontrowersji, które wywołała premiera kolekcji brzoskwiniowej, było opakowanie Sweet Peach. To właśnie niesamowicie intensywna, delikatna i przepiękna kolorystyka stworzyła najwięcej zamieszania wokół nowej palety.

Paleta Sweet Peach

O samych barwach i pigmentacji sporo już powiedziano w poprzednich opiniach, niemniej jednak Paleta Sweet Peach to prawdziwa gratka dla miłośniczek ciepłych, przyjemnych odcieni, idealnych do codziennego, subtelnie podkreślającego makijażu. Dodatkowo, sam aromat palety sprawia, że używanie jej jest jeszcze większą przyjemnością.

Too Faced Peach Collection opinie

Wiele osób próbuje porównać najnowszą paletę Sweet Peach do poprzednich wydań tej kolekcji, ale trzeba przyznać, że nowa wersja jest wyjątkowa pod każdym względem. Opinie o kolekcji brzoskwiniowej od Too Faced są na tyle podzielone, że ciężko coś określić w kategoriach "jednoznacznie pozytywnych" czy "jednoznacznie negatywnych". Jednak z pewnością warto wypróbować tę paletę i samemu dojść do własnych wniosków.

Too Faced Peach Palette

Too Faced Peach Palette to kolejna propozycja, która wzbudziła emocje wśród wielu miłośniczek marki. Tym razem mamy do czynienia z kompaktową paletką, która z pewnością cieszy oko swoim kształtem i kolorystyką.

Too Faced Sweet Peach opinie

Opinie o Too Faced Sweet Peach też wywołują spore poruszenie w internecie. Większość osób chwali intensywność pigmentacji, delikatny zapach oraz całokształt kolekcji. Warto pamiętać, że marka cieszy się bardzo dużym uznaniem w oczach klientek, dlatego też spodziewajmy się, że pojawią się zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Podsumowanie

Kolekcja brzoskwiniowa od Too Faced to z pewnością jedno z najgłośniejszych wydarzeń w kosmetycznym świecie w ostatnich miesiącach. Kończąc, trudno zwrócić uwagę na konkretną opinię, bo zarówno na pewno będą pojawiać się różne. Jednocześnie, jest to kolejny dowód na to, że marka Too Faced robi w kosmetycznym świecie naprawdę spektakularną karierę.