Super protect your skin with Supergoop! CC Screen SPF 50 and Hand Screen SPF 40 – reviews and opinion

Cudownie, że niektóre marki doceniają potrzeby ludzi i tworzą produkty, które przynoszą nam nieomal ulgę w stosowaniu. Zadaniem kosmetyków SPF jest ochrona naszej skóry przed niebezpiecznymi promieniami słonecznymi. Jednak nie zawsze łatwo jest znaleźć taki produkt, który spełnia te wymagania, a przy tym nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, nie spływa z niej przy mniej sprzyjających warunkach pogodowych lub nie uczula. Na szczęście, marka Supergoop doceniła to i wypuściła na rynek seria kosmetyków z wysokim filtrem SPF, a wśród nich krem CC.

Supergoop

Supergoop to marka kosmetyków, założona w 2007 roku w Stanach Zjednoczonych. Jej założycielem jest Holly Thaggard, lecz to, co skłoniło ją do założenia firmy, to osobista tragedia. Jej przyjacielka dwa lata walczyła z rakiem skóry, i Holly obiecała, że weźmie sprawy w swoje ręce i zacznie edukować ludzi na temat środków potrzebnych do ochrony skóry przed słońcem. O swojej misji mówi: "Czuję, że jestem posłanką Uniwersum, aby zapobiegać rakiowi skóry, jednocześnie zachęcając ludzi do prowadzenia pełnego życia na słońcu". Powstała firma była pierwszą w Stanach Zjednoczonych tylko i wyłącznie skupioną na pielęgnacji skóry ze skuteczną ochroną SPF.

Supergoop CC Screen SPF 50 i Hand Screen SPF 40

Krem CC Supergoop to prawdziwe odkrycie w dziedzinie kosmetyków z filtrem przeciwsłonecznym. Produkt ten to kosmetyk o wielu właściwościach, które skutecznie chronią naszą skórę przed niebezpiecznymi promieniami słonecznymi. Jest to produkt typu "dwuw w jednym", który jednocześnie pielęgnuje i chroni skórę. Krem CC ma właściwości nawilżające, wygładzające oraz ujednolica koloryt skóry. Jednocześnie, dzięki swoim składnikom ochronnym, chroni naszą skórę przed negatywnym wpływem szkodliwych promieni UV.

Opinie

Supergoop CC Screen SPF 50 to produkt, który zyskał uznanie wielu osób na całym świecie, także wśród celebrytów. Wśród grona zadowolonych klientek można wyróżnić w szczególności osoby o cerze wrażliwej lub z przebarwieniami, a także osoby, które lubią kosmetyki wielofunkcyjne. Ulubieniem celebrytów okazał się także krem do rąk Supergoop Hand Screen SPF 40.

Podsumowanie

Supergoop to marka, o której w Polsce słyszało się niewiele, ale której kosmetyki zrobiły karierę w Stanach Zjednoczonych. Jednym z najciekawszych jej produktów jest krem CC Supergoop CC Screen SPF 50 oraz krem do rąk Hand Screen SPF 40. Kosmetyki te skutecznie chronią i pielęgnują skórę, a ich formuła jest przyjazna dla wrażliwej skóry. Sprawdź sam, jakie efekty przyniosą Twojej skórze kosmetyki Supergoop i dołącz do grona zadowolonych klientów.