
Dzisiaj na blogu test cieni w kremie stosunkowo nowej na rynku polskim marki Sinskin dostępnej w drogeriach Rossmann. Ci którzy są ze mną dłużej wiedzą zapewne, że od dawna jestem na etapie „polowania” na dobre jakościowo, płynne cienie zapewniające ekspresowy, ale trwały makijaż oka. Sprawdźmy zatem jakiej jakości jest kolekcja Sinskin Fluid Eyeshadow.
Sinskin Fluid Eyeshadow
Recenzja
Opakowanie i formuła
„Sinskin Fluid Eyeshadow” znajdują się w plastikowych, czarnych, dobrej jakości opakowaniach z transparentnym okienkiem ukazującym kolor znajdujący się w środku. Całość jak zawsze w przypadku marki surowa, minimalistyczna i elegancka. Aplikator mamy gąbkowy co przypomina błyszczyk bądź płynne pomadki. Formuła jest kremowa, ale zastygająca na powiece w przeciągu minuty. Po tym czasie jest dosłownie nie do ruszenia. Krycie i pigmentacja cieni są bardzo dobre, nie ma najmniejszego kłopotu z równomiernym nałożeniem odcienia. U mnie najlepiej prezentują się wklepane opuszką palca. Wykończenie dają wielowymiarowe, metaliczne i bardzo intensywne.
🔸 Najlepsze cienie w kremie ever!
🔸 Cienie których więcej nie kupię.
Kolory Sinskin Fluid Eyeshadow
Sinskin 340 Frosting Fluid Eyeshadow
Nieoczywisty, trudny do opisania, jasny, chłodny, beżowo-srebrny odcień na delikatnej brązowawej podstawie. Pigmentacja doskonała, a wykończenie metaliczne.
Sinskin 341 Topping Fluid Eyeshadow
Przepiękny, metaliczny, opalizujący, wielowymiarowy i bardzo intensywny, różowo-brzoskwiniowo-brązowawo- złotawy odcień, który całkiem inaczej prezentuje się w zależności od kąta padania światła.
Sinskin 342 Icing Fluid Eyeshadow
Chłodny, ciemny grafit z zatopionymi w formule srebrnymi drobinkami o metalicznym, perłowym wykończeniu o dobrej jakościowo formule.
Swatches Sinskin Fluid Eyeshadows
🔹 Dlaczego powinnaś kupić cienie Nabla.
Makijaż
Trwałość
Cienie po zastygnięciu są dosłownie nie do ruszenia, nie migrują i nie gromadzą się w załamaniach. Wyglądają bardzo ładnie przez cały dzień.
Podobne cienie kupicie tutaj:
Opinia Sinskin Fluid Eyeshadow
| Podsumowanie
Jestem zupełnie zaskoczona doskonałą jakością jak i efektem jaki dają na powiekach Sinskin Fluid Eyeshadow, który w ogólnym odbiorze bardzo przypomina mi ten jaki możemy uzyskać przy użyciu płynnych cieni Stila i w mojej ocenie spokojnie mogą one stać się ich odpowiednikiem. Dla mnie bomba! Jedynym minusem pozostaje mały wybór kolorów.
Cienie do kupienia stacjonarnie w drogeriach Rossmann.
Zapraszam do zapoznania się z recenzją palety cieni Sinskin Warm Nude, tutaj.




