Opinie RIMMEL LASTING MATTE by @shakinstivens

Rimmel Lasting Matte Full Coverage Mattifying Foundation

 

 

Recenzja RIMMEL LASTING MATTE – Dla mnie jednak LAST

 

Niezwykle się ucieszyłam, że dostałam „Rimmel Lasting Matte„od @deliciousbeauty podkład i korektor do przetestowania. Bez zwłoki przystąpiłam do kilkudniowego testu, żeby opinia była jak najrzetelniejsza.

Dzień 1 Pierwsze wrażenie

Lekko się rozprowadza, jest nawet śliski ale to wynik zawartości silikonów. Ładnie się wtopił, a nawet przykrył drobne mankamenty urody.  Pierwsze schody. Róż i rozświetlacz nie chcą się trzymać na skórze.  Trudno będę świecić oczami 🙂
Korektor odpadł w przedbiegach nie przykrywając zadowalająco moich podkówek pod oczami. Po przypudrowaniu magia wsiąkła w skórę lub się ulotniła.
Kryzysowa 4 godzina w makijażu, jednak nos się świeci. Broda mniej, jednak po obiedzie jednak i ona się poddała.
Po powrocie z pracy nieskazitelnie wyglądały już tylko policzki.

Dzień 2 

Nałożyłam na bazę Sisley, bez problemów ale przy rozświetlaczu się namachałam. Na męskie oko: „tapeta, tynk i z daleka widać, że masz makijaż”, cudowne jak zawsze słowa wsparcia od męża. Jednak lekko rozczarowana wczorajszym pierwszym wrażeniem nie oczekiwałam, że coś może się zmienić, lecz jednak. Baza to baza , podkład wyglądał NIESKAZITELNIE do późnych godzin wieczornych, gdzie zaliczyłam jeszcze siłownię. Absolutnie bez zarzutu mat i trwałość. 

Dzień 3 

W tym dniu postanowiłam nałożyć na mój ulubiony rozświetlający krem z Eveline (Magic Cream). I tu miałam powtórkę z dnia pierwszego, tylko jeszcze w załamanie zmarszczki na czole wszedł. 

Podsumowanie

 Jest to podkład, który będzie dobrze wyglądał jedynie jak nałoży się go na bazę lub pielęgnację opartą na silikonach. 
Przez wszystkie dni testu czułam ściągnięcie na twarzy, więc osoby ze suchą skórą lepiej niech go omijają dla własnego komfortu.
Osoby, które zwracają uwagę na skład, na pewno rozbolą oczy, ponieważ cała tubka jest mieszaniną silikonów, antyperspirantu, mikroplastików, parafiny, parabenów i rakotwórczego BHT.

Jak dla mnie jest to „LAST” podkład na mojej liście.

 

⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Rimmel Lasting Matte Collection by Delicious Beauty ⭐️

 

@shakinstivens