Przebiśnieg czy gwiazda? Sprawdź, jak wypada paleta Jeffree Star Pricked – opinie

Cienie do powiek to częsty temat dyskusji wśród miłośniczek makijażu. W końcu dobrych palet na rynku nie brakuje, a wybór kolorów i odcieni jest ogromny. Jednak to najnowsza propozycja Jeffree Star, jednego z najbardziej kontrowersyjnych wizażystów, przyciąga uwagę miłośniczek kosmetyków z całego świata. Neonowa paleta cieni do powiek Jeffree Star Pricked, w której znajdziemy aż 24 matowe i satynowe kolory, już na pierwszy rzut oka zachwyca swoim wyglądem. Jednak czy rzeczywiście warto zainwestować w ten produkt? Przyjrzyjmy się opinii o paletce Jeffree Star Pricked.

Jeffree Star – kto to taki?

Jeffree Star to amerykański wizażysta, celebryta internetowy oraz właściciel marki kosmetycznej Jeffree Star Cosmetics, która stała się jedną z najpopularniejszych marek kosmetyków wśród miłośniczek makijażu na całym świecie. Jeffree Star jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci na rynku kosmetycznym. Wiele osób kwestionuje jego zachowanie oraz podejście do tematu makijażu, jednak nie ma wątpliwości co do jakości jego produktów. Jeffree Star nie boi się eksperymentować i tworzy kosmetyki w najodważniejszych kolorach.

Neonowa paleta cieni do powiek Jeffree Star Pricked

Paleta cieni do powiek Jeffree Star Pricked wzbudziła wiele emocji już w momencie swojego debiutu. Kolorystyka palety nawiązuje do motywu kaktusów i kolczastych roślin. Paletę tworzy aż 24 matowe i satynowe kolory, wśród których znajdziemy odcienie fioletów, różu, brązów oraz zieleni. Każdy odcień w paletce Jeffree Star Pricked ma zachwycającą nazwę, nawiązującą do kaktusów i roślin pustynnych.

Co mówią recenzje na temat paletki Jeffree Star Pricked?

Opinie na temat paletki Jeffree Star Pricked są bardzo zróżnicowane. Jedne osoby uważają, że to jedna z najlepszych palet cieni na rynku, a inne stwierdzają, że to przereklamowany produkt, który nie spełnił ich oczekiwań.

Pozytywne opinie o paletce Jeffree Star Pricked

Jedną z pozytywnych opinii na temat paletki Jeffree Star Pricked jest to, że jest to kosmetyk warty swojej ceny. Zawiera ona bowiem aż 24 kolory, co oznacza, że jedna paletka może służyć na wiele miesięcy. Kolory w palecie są dobrze dobrane, a ich trwałość zadowala nawet najbardziej wymagające kobiety. Dodatkowo paleta Jeffree Star Pricked jest bardzo trwała i niewrażliwa na uszkodzenia mechaniczne.

Negatywne opinie o paletce Jeffree Star Pricked

Jedną z nieco bardziej krytycznych opinii na temat paletki Jeffree Star Pricked jest to, że kolory w paletce są zbyt ostre i nieodpowiednie dla mniej odważnych kobiet. Ponadto niektóre osoby uważają, że paletka Jeffree Star Pricked jest przereklamowana i nie spełniła ich oczekiwań.

Podsumowanie

Paleta cieni do powiek Jeffree Star Pricked wywołuje wiele emocji i nie pozostaje obojętna dla miłośniczek kosmetyków. Niektóre osoby uważają, że to przereklamowany produkt, podczas gdy inne uważają, że paleta Jeffree Star Pricked jest jednym z najlepszych kosmetyków na rynku. Jedno jest pewne – jeśli szukasz neonowych kolorów do powiek, to paletka Jeffree Star Pricked z pewnością zaspokoi Twoje potrzeby.