Garett Beauty Vital Skin – Mezoterapia w domu

Od lat jest absolutną fanką gadżetów urodowych do użytku domowego. Wszelkie peelingi, lampy LED, fale radiowe dajcie mi wszystko! Dlatego dzisiaj opiszę Ci jedno z bardziej skutecznych urządzeń do domowej mezoterapii, które daje zauważalne efekty ujędrnienia i napięcia skóry, a do tego intuicyjnie i niezwykle prosto się je obsługuje.  Poznaj „Garett Beauty Vital Skin” i ciesz się efektami już dziś.

Garett Beauty Vital Skin
Garett Beauty Vital Skin

Garett Beauty Vital Skin – Mezoterapia w domu

Urządzenie do mezoterapiiGarett Beauty Vital Skin oparte zostało na impulsach EMS, falach radiowych, tearpii fotonowej  oraz wibracjach ultradźwiękowych, dzięki czemu już po pierwszym użyciu zobaczysz efekty w postaci wygładzenia oraz poprawy napięcia skóry. Gadżet stymuluje odnowę skóry, redukuje pierwsze zmarszczki oraz wpływa korzystnie na przebarwienia. Ułatwia przenikanie składników aktywnych z kosmetyków do głębszych warstw skóry, a ich skuteczność istotnie wzrasta.

 

 

Garett Beauty Vital Skin

Jak działa urządzenie do domowej mezoterapii Garett Beauty Vital Skin ?

Działanie urządzenia jest proste i intuicyjne. Po włączeniu ukazuje się nam menu z 5 trybami pracy oraz możliwość dostosowania intensywności oddziaływania w skali 1-5. Dostosowując urządzenie do swoich potrzeb możemy wybrać tryb: oczyszczania, liftingu , poprawy owalu twarzy, przeciwstarzeniowy oraz działający na zmiany trądzikowe i zapalne. 

Garett Beauty Vital Skin

Efekty działania Garett Beauty Vital Skin

TRYB OCZYSZCZANIA

Po zastosowaniu tego trybu ( czas 5 minut) zauważam wyraźne wygładzenie skóry i delikatne jej napięcie. Cera jest idealnie przygotowana na przyjęcie produktów kosmetycznych w kolejnych krokach pielęgnacji. 

TRYB LIFTINGU

Podczas zastosowania tego trybu ( trwa 10 minut) odczuwalne jest przechodzenie prądów, które zostało  połączone z fototerapią. Skóra po zabiegu przez kilka minut pozostaje zaczerwieniona, ale wyraźnie gładsza i jędrniejsza. 

TRYB POPRAWY OWALU TWARZY

Urządzenie podczas pracy w tym trybie ( 10 minut ) jest ciepłe i delikatnie nagrzewa skórę, emitując prądy wymuszające mikroskurcze podobnie jak w trybie poprzednim. Cera ulega delikatnemu zaczerwienieniu, które szybko ustępuje. Wyczuwalne jest napięcie i wygładzenie, a po czasie mam wrażenie, że linia żuchwy bardziej się zarysowała.

TRYB REDUKCJI ZMARSZCZEK

W tym trybie wprowadzane są substancje aktywne, a odczucia podczas pracy urządzenia przypominają działanie urządzenia w trybie liftingu. Skóra po zabiegu jest wyraźnie odżywiona i gładsza.

 

TRYB WSPOMAGAJĄCY LECZENIE STANÓW ZAPALNYCH I TRĄDZIKU

Tryb anty trądzikowy trudno mi ocenić ponieważ poza niewielkimi zmianami hormonalnymi na brodzie , nie mam problemu z niedoskonałościami. Podczas pracy urządzenia wyczuwalne jest delikatne ocieplenie skóry w połączeniu z fototerapią.

Jestem wyjątkowo zadowolona z działania urządzenia Garett do domowej mezoterapii. W szczególności upodobałam sobie tryb liftingujący i poprawiający owal twarzy, które stosuję naprzemiennie 3x w tygodniu. Z czasem efekty, które otrzymywałam po zabiegu zaczęły utrzymywać się dłużej, a skóra zyskała na jędrności. Już nie mogę się doczekać długoterminowych oddziaływań na cerę.

 – 20% na cały nieprzeceniony asortyment Garett Electronics na hasło : DELICIOUS20 

Shop the post

-20% KOD: DELICIOUS20 na nieprzeceniony asortyment

kawigtacjavital

* post powstał we współpracy z marką Garett 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Garett Beauty Vital Skin
Ocena autora
51star1star1star1star1star
Product Name
Garett Beauty Vital Skin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.