Lekki, świetlisty makijaż z nowościami marki Fridge – Glow & Beauty Gold + Rose & Beauty – Don’t wait

Kosmetyki marki Firdge   kolejny raz goszczą u mnie na blogu, a  to z racji fenomenalnych składów, doskonałej jakości i świetnych efektów jakie dają na skórze i piszę tutaj zarówno o produktach do pielęgnacji jak i kosmetykach do makijażu. Nie dziwnym będzie zatem fakt, że jak tylko pojawiły się makeup’owe nowości tej marki nie oparłam się pokusie kupienia ich. Były to strzał w 10, bo okazały się być świetne. Zatem dzisiaj o kremowym rozświetlaczu „Glow & Beauty w odcieniu Gold oraz sypkim różu „Rose & Beauty” – Dont 'Wait. 

Rozświetlacz Fridge Glow & Beauty – gold

 

 

Opakowanie/Formuła

Rozświetlacz skrywa się w mini szklanym słoiczku. Jego formuła jest kremowa, cudownie rozciera się na skórze i pozostawia niesamowicie lustrzany, odbijający światło efekt. Świetnie nadaje się do aplikacji na szczyty kości policzkowych, łuk kupidyna czy czubeczek nosa, ale również na powieki. Produkt jest niesamowicie multifunkcyjny i zwyczajnie piękny. Pierwsza wersja tego rozświetlacza gości u mnie w codziennym makijażu od wielu lat , obecnie mam już 2 opakowanie i myślę, że z kolorem Gold będzie nie podobnie.

.

 

 

Swatch Fridge Gold Glow & Beauty

  • lustrzany, odbijający światło złoty odcień, dający efekt mokrej tafli błysku.
Trwałość

Makijaż będzie wymagał delikatnego rozklepania produktu na powiekach, w pozostałych miejscach utrzymuje się nienagannie.

firdge_rozświetlacz_swatches

Róż Fridge Rose & Beauty – Don’t Wait

 

 

Opakowanie / Formuła

Piękna puderniczka wzbogacona w aplikator, została wyprodukowana z eco opakowania, które jest w pełni biodegradowalne. Sam róż ma sypką postać, jest drobno zmielony i niesamowicie mocno napigmentowany. Mimo to idealnie się rozciera i nie tworzy plam. Stanowi świetne uzupełnienie każdego makijażu. Intensywność efektu końcowego możesz dowolnie stopniować

Swatch Fridge Don’t Wait

 

Przepiękny, półmatowy ,brzoskwiniowo-różowy, przygaszony odcień.

 

 

Trwałość

Róż nie wymaga poprawek w ciągu dnia.

TEST FRIDGE W MOIM VLOGU:

PODOBNE
KOMENTARZE