Tom Ford Extreme Mascara luksusowy tusz do rzęs

TOM FORD EXTREME MASCARA

Tom Ford Beauty to kosmetyki ponad wszelka miarę luksusowe, świetne jakościowo, utrzymane w eleganckiej, wysmakowanej, aczkolwiek minimalistycznej stylistyce, sprzedawane w zawrotnych cenach. Z moich doświadczeń wynika, że nie wszystkie z nich są warte wydania, aż takich pieniędzy. Jak sprawa ma się z tuszem do rzęs Tom Ford Extreme Mascara, przekonacie się w dzisiejszym wpisie.

TOM FORD EXTREME MASCARA


Recenzja
Tom Ford Extreme Mascara


 Opakowanie i formuła

„Tom Ford Extreme Mascara” znajduje się w luksusowym, klasycznym, brązowym, lśniącym opakowaniu ze złotymi elementami. Szczoteczka jest dość duża, i gęsta, dokładnie taka jaką lubię. Przypomina mi mniejszą wersję Estee Lauder Sumptous Mascara. Kremowa i naprawdę czarna formuła wzbogacona została o puder przedłużający i wypełniający ubytki.
Przez około pierwsze dwa tygodnie użytkowania kosmetyk był nazbyt wodnisty i nie przywierał wystarczająco do rzęs, po tym czasie nieco zgęstniał i pięknie zaczął je wydłużać i rozczesywać oraz dyskretnie pogrubiać. Efekt jaki uzyskujemy używając Extreme Mascara, jest wytworny, klasyczny, ale absolutnie nie przesadzony. Nie jest to z pewnością efekt sztucznych rzęs, aczkolwiek wyraźnie zauważalne wydłużenie i przyciemnienie oprawy oczu.

TOM FORD EXTREME MASCARA

OPINIA TOM FORD EXTREME MASCARA

OPINIA TOM FORD EXTREME MASCARA

⭐  Czytaj : Monsieur Big od Lancôme, czy rzeczywiście taki dobry?
⭐  Czytaj: Naturalny makijaż oka z paletą Tom Ford.

Makijaż Tom Ford Extreme Mascara

RECENZJA TOM FORD EXTREME MASCARA

Trwałość

Maskara od Toma Forda nie jest produktem wodoodpornym, ale i tak świetnie utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień. Kosmetyk nie wykrusza się i nie tworzy grudek. Użytkując go obecnie od około 6 miesięcy musze przyznać, że jego formuła od tego czasu praktycznie nie uległa zmianie. Tusz  nie zgęstniał, ani nie zasechł. Zachowuje się w zasadzie dokładnie tak samo jak zaraz po zakupie.

RECENZJA TOM FORD EXTREME MASCARA


Opinia Tom Ford Extreme Mascara
Czy warto kupić ?


 

Tusz  Tom Ford Extreme Mascara, lubię przede wszystkim za zauważalny, ale nieprzesadzony efekt jak daje. Idealnie nadaje się do codziennego makijażu, kiedy chcemy uzyskać wyraźne przyciemnienie i wydłużenie rzęs bez grudek, pajączków czy też efektu sztucznych rzęs. Niewątpliwą zaletą jest również bardzo długa przydatność kosmetyku, którego formuła nawet po dłuższym użytkowaniu nie zasycha. Czy mimo to wart jest swojej zawrotnej ceny? Myślę, że dla miłośniczek marki z całą pewnością tak, ponieważ jest kosmetykiem świetnym jakościowo. Osobiście ponownie go nie zakupię, gdyż uważam, że na rynku mamy dostępną całą gamę produktów równie dobrych, a w rozsądniejszej cenie.

Kosmetyk do kupienia tutaj.

Inne tusze, które używam kupisz tutaj:


 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Tom Ford Extreme Mascara
Ocena autora
51star1star1star1star1star