Testujemy The Ordinary Serum Foundation 1.0N dla bardzo jasnej skóry

Testujemy The Ordinary Serum Foundation 1.0N dla bardzo jasnej skóry

Czy podkład The Ordinary Serum Foundation 1.0N zasługuje na miano najlepszego dla bardzo jasnej skóry? Oto opinia i recenzja po testach produktu.

Kolor fair – jaki to?

Szukając podkładu dla bardzo jasnej skóry, warto przyjrzeć się kolorom. The Ordinary Serum Foundation 1.0N określony jest jako „very fair”, czyli bardzo jasny. Kolor „fair” często bywa trudny do dopasowania, ponieważ może być zbyt ciemny, ciepły lub zimny. Jednak w przypadku Serum Foundation 1.0N, kolor odpowiada skórze o neutralnym odcieniu, dzięki czemu nie maskuje naturalnego koloru twarzy.

The Ordinary Serum Foundation – podkład, który szkodzi skórze?

The Ordinary to marka, która szokuje swoim podejściem do kosmetyków. Tańsze ceny oznaczają często świadome odstępstwa od norm, a podkład The Ordinary Serum Foundation wzbudza wiele kontrowersji. Jedna z opinii na temat tego podkładu głosi, że jego minimalna ilość pigmentów i wysoka zawartość substancji nawilżających niegdyś były oznaką dobrego jakościowo kosmetyku, dziś natomiast stają się powodem do zastanowienia. Nazbyt silne nawilżenie skóry może bowiem prowadzić do wyprysków i zniszczenia struktury skóry.

The Ordinary Serum Foundation – aplikacja i trwałość

Podkład The Ordinary Serum Foundation nakłada się bardzo łatwo, dzięki temu uciekamy od problemów, takich jak linie i plamki po grubszych preparatach. Serum Foundation daje skórze jedwabistą fakturę, ale jako efekt końcowy mamy trwały i równomierny makijaż. Podkład zwyczajnie stapia się z cerą, co oznacza, że nie pozostawia efektu maski na twarzy.

Trwałość podkładu The Ordinary Serum Foundation to kolejny pozytywny aspekt tego produktu. Produkt zachowuje się na twarzy doskonale przez wiele godzin i nie wymaga dodatkowych poprawek doraźnych jednakże, z uwagi na silne nawilżenie, trzeba się liczyć z czasem schnięcia kosmetyku – nie jest to ostatecznie jakiś problem.

The Ordinary Serum Foundation – rodzaje podkładów w ofercie

The Ordinary Serum Foundation to produkt w postaci podkładu, który dostępny jest w różnych rodzajach:

  • The Ordinary Coverage Foundation
  • The Ordinary Serum Foundation

Istnieje też wiele innnych kolorów np. The Ordinary Serum Foundation 1.0NS.

Obydwa warianty to bardzo dobre wybory, a ich cechy wskazują na potrzeby różnych typów skóry. Podkład The Ordinary Coverage Foundation nadaje się do skóry wymagającej dodatkowego krycia i zapewnia całościowy matowy wygląd.

Podkład The Ordinary Serum Foundation – recenzja

Podkład The Ordinary Serum Foundation 1.0N to doskonała opcja dla osób z bardzo jasną skórą, gdyż odpowiada naturalnemu odcieniowi skóry i nie pozostawia efektu maski na twarzy. Wśród wielu plusów na uwagę zasługuje bardzo łatwa aplikacja i trwałość. Jednakże trzeba być świadom, że silne nawilżenie zawarte w kosmetyku może potencjalnie prowadzić do wyprysków i, co za tym idzie, zniszczenia struktury skóry. Mimo to, dzieki recenzjom i opiniom, można stwierdzic, że The Ordinary Serum Foundation to dobry wybór dla każdego, kto poszukuje dobrego podkładu w dobrej cenie.