Tarte Rainforest of the Sea Foil Finger Paints Shadow Palette czyli makijaż bez użycia pędzli

Tarte Rainforest of the Sea Foil Finger Paints Shadow Palette

Szybki i efektowny makijaż oka bez użycia pędzli? Aplikuj cienie opuszką palca i uzyskaj wielowymiarowy, intensywnie błyszczący efekt na powiekach już dziś. Tarte Rainforest of the Sea Foil Finger Paints Shadow Palette, to intensywnie napigmentowane cienie o dobrym składzie, stworzone z myślą o wygodzie i łatwości stosowania, które poznasz ze mną już dziś.

Tarte Rainforest of the Sea Foil Finger Paints Shadow Palette Tarte Rainforest of the Sea Foil Finger Paints Shadow PaletteTarte Rainforest of the Sea Foil Finger Paints Shadow Palette


Recenzja
Tarte Rainforest of the Sea Foil Finger Paints Shadow Palette


 

Opakowanie

Przepiękne, inkrustowane turkusowymi kamieniami opakowanie, wykonane zostało po mistrzowsku. Przywodzi na myśl zbliżające się wakacje, jednocześnie prezentując się elegancko i nietuzinkowo. Z całą pewnością kompakt należy do jednych z najładniej wykonanych spośród tych które znam. W środku mamy lusterko, 3 cienie foliowe i 2 topery.

Formuła

„Foil Finger Paints” są cieniami kremowymi o mięciutkiej i niewiarygodnie napigmentowanej formule. Każdy z kolorów daje nieoczywisty, połyskujący efekt na powiekach. Cienie pięknie rozprowadzają się, nie migrują w załamania i są trwałe. Brokaty natomiast w niewielkim stopniu podczas aplikacji potrafią się osypać. Zaskakującym dla mnie jest sam skład cieni, które zawierają opatentowany Rainforest of the Sea™ complex który stanowi ekstrakt z alg i morskich roślin o właściwościach przeciwstarzeniowych, olej z nasion słonecznika zapewniający odpowiednie nawilżenie oraz witaminę A i E, która jest naturalnym antyoksydantem.

Tarte Rainforest of the Sea Foil Finger Paints Shadow Palette

Tarte Rainforest of the Sea Foil Finger Paints Shadow Palette

Tarte Rainforest of the Sea Foil Finger Paints Shadow Palette

Kolory Tarte Rainforest of the Sea Foil Finger Paints Shadow

Tarte Rainforest of the Sea Foil Finger Paints Shadow Palette

  • gold coast – piękny, metaliczny, ciepły, szampański, złoty beż dający najcudowniejszy efekt mokrej tafli na powiekach jaki kiedykolwiek widziałam.

  • sailor’s delight intensywny, ciemny burgund, który w zależności od kąta padania światła daje wielowymiarową zmienną kolorystycznie poświatę

  • sea glass- kolejny wielowymiarowy i nieoczywisty brązowo-złoty odcień o srebrnej połyskującej poświacie.

 

  • stargazer- połyskujący, srebrno-żółty brokat  oraz chłodna metaliczna szarość. Formuła  idealna do nałożenia jako top na inne kolory dla jeszcze większego błysku.

Swatches Tarte Rainforest of the Sea Foil Finger Paints Shadow

Makijaż

Trwałość

Cienie ładnie utrzymują się przez 6 godzin, po tym czasie zaczynają zbierać się w załamaniach.


Opinia Tarte Rainforest of the Sea Foil Finger Paints Shadow


Wymarzona paleta do szybkiego, wygodnego ale nadal bardzo eleganckiego i wielowymiarowego makijażu oka. Cienie mają intensywność i błysk, które próżno szukać, a piankowa niepowtarzalna formuła jest idealna do aplikacji produktu opuszką palca, co stanowi niezastąpiona opcję wyjazdową. Paleta sprawdzi się zarówno aplikowany samodzielnie, jak i jako wykończenie makijażu przy użyciu innych cieni. Polecam! Ja jestem zachwycona!

 

Paletę kupisz tutaj.

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Tarte Rainforest of the Sea Foil Finger Paints Shadow
Ocena autora
51star1star1star1star1star