OPINIA SHISEIDO SYNCHRO SKIN LASTING LIQUID FOUNDATION Recenzja

Opinia SHISEIDO SYNCHRO SKIN LASTING LIQUID FOUNDATION

Dzisiejszy wpis będzie o moim bezwzględnie ulubionym podkładzie, który pomimo doskonałego prawie pełnego krycia, bardzo komfortowo mi się nosi wakacyjną porą. Produkt stosuję naprzemiennie z kremami BB, w te dni kiedy potrzebuje wykonać pełny makijaż, a z nieba leje się żar. We wcześniejszym wpisie zrecenzowałam dla Was moje ulubione kremy koloryzujące o tutaj, a dzisiaj dla odmiany przedstawię Wam moją opinię na temat SHISEIDO SYNCHRO SKIN LASTING LIQUID FOUNDATION. Zapraszam!

 

OPINIA SHISEIDO SYNCHRO SKIN LASTING LIQUID FOUNDATION

 

„SHISEIDO SYNCHRO SKIN LASTING LIQUID FOUNDATION” jak podaje producent jest inteligentnym fluidem (jakkolwiek by to nie brzmiało), który dopasowuje się do zachodzących w skórze zmian w przeciągu dnia, zapewniając efekt perfekcyjnej cery. Produkt przeznaczony jest do wszystkich typów cery i występuje w całkiem sporej gamie kolorystycznej i różnorodnej tonacji od chłodnej różowej, przez neutralną do wyraźnie ciepłej. Zatem z całą pewnością, każda z nas nie będzie miała większych problemów z doborem właściwego odcienia dla siebie.

 

Recenzja SHISEIDO SYNCHRO SKIN LASTING LIQUID FOUNDATION
Recenzja SHISEIDO SYNCHRO SKIN LASTING LIQUID FOUNDATION

 

Opakowanie i Formuła

Podkład znajduje się w kanciastej, asymetrycznej buteleczce z pompką co ułatwia higieniczną aplikację produktu. Formuła jest wodnista, lejąca i bardzo lekka, dzięki czemu i niezwykle wydajna. Niewielka ilość podkładu pozwala pokryć twarz. Produkt zawiera zarówno składniki pielęgnacyjne jak i filtr przeciwsłoneczny na poziomie SPF20, co niewątpliwie jest dużą jego zaletą. Podkład doskonale stapia się ze skórą, nie pozostawia smug, nie podkreśla porów, ani suchych skórek. Widocznie wygładza skórę, dając satynowe wykończenie. Krycie możemy stopniować do średniego dokładając kolejne warstwy. SHISEIDO SYNCHRO SKIN bez najmniejszego problemu, współpracuje z pudrami sypkimi, jak i w kamieniu, ładnie trzymając konturowanie.

 

SHISEIDO SYNCHRO SKIN LASTING LIQUID FOUNDATION
SHISEIDO SYNCHRO SKIN LASTING LIQUID FOUNDATION

 

Kolor NEUTRAL 3 SHISEIDO SYNCHRO SKIN 

Z racji faktu, że podkład używam głowie latem, w moim posiadaniu jest odcień ciemniejszy niż zwykle wybieram, mianowicie NEUTRAL 3. Jak sama nazwa wskazuje odcień jest neutralny, średnio-ciemny beżowy, bez różowych podtonów .

 

SHISEIDO SYNCHRO SKIN NEUTRAL 3
SHISEIDO SYNCHRO SKIN NEUTRAL 3

 

SHISEIDO SYNCHRO SKIN NEUTRAL 3
SHISEIDO SYNCHRO SKIN NEUTRAL 3

 

Trwałość

Produkt na mojej skórze bardzo ładnie utrzymuje się przez cały dzień, nie migruje, nie ściera się, nie wchodzi w załamania, a co najważniejsze nie zapycha porów.

 

Tutaj kupisz podobne podkłady:

PODSUMOWANIE SHISEIDO SYNCHRO SKIN
LASTING LIQUID FOUNDATION

 

 

Podkład Shiseido Synchro Skin” po prostu uwielbiam. Latem kiedy inne podkłady kompletnie nie radzą sobie z moją kapryśną w tym okresie, i bardziej tłustą niż zwykle cerą Shiseido spisuje się rewelacyjnie, i zapewnia mi doskonały i świeżo wyglądający makijaż przez cały dzień. Gorąco polecam!

 

A jaki jest Twój ulubiony podkład na lato?

 

SHISEIDO SYNCHRO SKIN LASTING LIQUID FOUNDATION, zakupicie tutaj.

 

Wolisz lżejszy podkład o wyraźnie rozświetlającym wykończeniu? Polecam zapoznanie się z recenzją Burberry Fresh Glow Fluid Foundation, tutaj.

 

PORCELAIN Burberry Fresh Glow Foundation
PORCELAIN Burberry Fresh Glow Foundation

 

 

 

deliciousbeauty

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
SHISEIDO SYNCHRO SKIN LASTING LIQUID FOUNDATION
Ocena autora
51star1star1star1star1star