Testuję podkład Rimmel Stay Matte by Fohxe – czy warto go kupić?

Podkład to dla mnie niezbędny element mojej codziennej rutyny kosmetycznej, ale jak wiele z Was pewnie wie, szukanie idealnego podkładu może być nie łatwe, zwłaszcza jeśli borykacie się z problemem przetłuszczającej się skóry. Dlatego, dziś postanowiłam przetestować podkład Rimmel Stay Matte by Fohxe i podzielić się z Wami moją opinią na jego temat.

O czym warto wiedzieć przed zakupem?

Przede wszystkim, pochwalę się, że podkład ten posiada w swoim składzie matujący primer Rimmel Matte Primer, co moim zdaniem jest dużym plusem, ponieważ pozwala to na zmatowienie skóry i zapobieganie nadmiernemu świeceniu. Co więcej, podkład ten jest dość trwały i dobrze kryje niedoskonałości, ale nie zatyka porów.

Moja opinia o podkładzie Rimmel Stay Matte by Fohxe

Podkład ten na pewno nie jest dla każdego. Osoby, które mają suche skóry raczej będą się z nim źle czuć, ponieważ podkład ten jest dosyć matujący i może dodatkowo przesuszyć skórę. Jednakże, jeśli macie skórę tłustą lub mieszana, to podkład ten może być strzałem w dziesiątkę.

Podczas aplikacji podkład nie jest ciężki ani lepki, co często zdarza mi się przy innych produktach tego typu. Po nałożeniu podkład nie odbija się i utrzymuje się przez wiele godzin bez efektu "maski", co jest ewidentnym plusem. Co więcej, kolor podkładu był po prostu idealny dla mojej karnacji (jasny odcień z lekkim beżowym tłem).

Podsumowanie

Jeśli macie skórę tłustą lub mieszana i szukacie trwałego, dobrze kryjącego podkładu, to warto zdecydować się na Rimmel Stay Matte by Fohxe. Podkład ten z matującym primerem to duża zaleta i zapobiegnie on nadmiernemu świeceniu skóry. Jednakże, jeśli macie skórę suchą, to lepiej poszukać innego produktu, ponieważ podkład ten może przesuszyć skórę. Moja ocena to 8/10.