Farsali Unicor Essence czyli uniwersalne serum rozświetlające. Przepis na idealną cerę

Farsali Unicor Essence

Zawrzało w internecie. Niemalże wszędzie napotkam zdjęcia , recenzje, zachwyty i hymny na cześć magicznej esencji Farsali Unicor Essence, która od ręki transformuje skórę czyniąc ją gładszą, promienną i świeżą. Myśle cud! Jak nic przepis na idealną cerę w końcu stał się dostępny. A jak to jest naprawdę? Przekonacie się za chwilę.

 Farsali Unicor EssenceFarsali Unicor EssenceFarsali Unicor Essence

 Recenzja
Farsali Unicor Essence

 

Opakowanie i formuła

Nie ma co ukrywać. Fioletowa, szklana buteleczka z pipetkowym aplikatorem prezentuje się po prostu pięknie. Wygląda elegancko i luksusowo, sprawia, że natychmiastowo chcesz po nią sięgnąć. Formuła jest lekka, skrząco- różowa i do tego cudowanie pachnie. Serio mogłabym ją wąchać cały dzień. Kilka kropel w zupełności wystarcza na pokrycie całej twarzy co czyni z serum produkt niezwykle wydajny. „Unicor Essence” bardzo szybko się wchłania, a ponieważ jest na bazie wody nie pozostawia tłustego filmu na skórze oraz nie zapycha. Kosmetyk jest bardzo uniwersalny i można go wykorzystać na wiele sposobów jako: doskonałą bazę pod podkład jak i cienie do oczu, dzienne serum pod krem jak i primer zwiększający intensywność rozświetlacza na kościach policzkowych. Efekt jaki uzyskujemy po użyciu kosmetyku może nie jest spektakularny, ale niewątpliwie widoczny. Esencja ma to unikalne działanie, które nienachalnie i przepięknie rozświetla skórę, wyraźnie ją wygładza i optycznie odmładza. Zasadniczo każdy podkład doskonale z nią współgra i zyskuje istotnie na jakości. Dodatkową zaletą są intensywne właściwości przeciwrodnikowe preparatu, które są odpowiedzialne za opóźnienie procesów starzenia. Samo działanie jak i efekt przypomina mi ten który mogę osiągnąć przy pomocy By Terry Cellularose Brightening CC Lumi Serum.

💫  Rozświetlenie prosto z wybiegów mody

💫  Świat oszałał na punkcie tego produktu!

Farsali Unicor Essence

Farsali Unicor Essence

Farsali Unicor Essence

 

 

 


Farsali Unicor Essence
czyli
uniwersalne serum rozświetlające


 

Chyba zrozumiałam w pełni skąd tyle pozytywnych opinii na temat „Farsali Unicor Essence”. Spokojnie z czystym sumieniem mogę dołączyć do grona szalonych fanek preparatu, bo już dzisiaj trudno mi sobie wyobrazic makijaż bez użycia kilku kropel magii. Natychmiastowo odmłodzona, świetlista i napięta skóra, to coś czego poszukuję stosując kosmetyki, a teraz wygląda na to, że znalazłam! Polecam i to bardzo!

 Serum kupisz > tutaj.

 

Podobne kosmetyk, które lubię i używam:


 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Farsali Unicor Essence
Ocena autora
51star1star1star1star1star