Farsali Jelly Beam Illuminator / Highlighter Glazed rozświetlacz w galaretce?!

Farsali Jelly Beam Illuminator

Marka Farsali nie przestaje zaskakiwać. Obok kultowego rozświetlającego serum Unicorn Essence, które jak żadne inne daje efekt zdrowej promiennej skóry, pojawił się produkt niezwygle orginalny. Swą nietypowość zawdzięcza galaretowatej, dziwnej formule, a mowa tutaj o Farsali Jelly Beam Illuminatorktóry dopiero od niedawna dostępny jest on-line w perfumeriach Sephora.


Recenzja Farsali Jelly Beam Illuminator / Highlighter Glazed

„Farsali Jelly Beam Illuminator” dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych o różnej tonacji. W mojej kosmetyczce rozgościł się odcień Glazed.

Opakowanie i Formuła

Produkt zamknięty został w kwadratowym, szklanym słoiczku ze złotą nakrętką i tłoczonym logiem marki na wierzchu. Przyznaję, prezentuje się zjawiskowo. Formuła jest, cóż dziwna, papkowato-galaretowata i wygląda mało zachęcająco. Średnie pierwsze wrażenie szybko mija z chwilą aplikacji rozświetlacza na szczyty kości policzkowych, kiedy po zetknięciu ze skórą przyjmuje bardziej pudrową formę i daje cudowny satynowy efekt tafli. Najłatwiej jest go wklepać w wybrane miejsca opuszkami palców. Nie zmienia właściwości podkładu, ani nie ściera zaaplikowanego wcześniej pudru. Nie podkreśla tektury skóry, a efekt daje się stopniować. Poza tym kosmetyk można również zmieszać z ulubionym podkładem dla jeszcze piękniejszego rozpromienienia cery.

Farsali Jelly Beam Illuminator Glazed

Farsali Jelly Beam Illuminator
Farsali Jelly Beam Illuminator
Glazed Jelly Beam

Glazed jest przepięknym, jasnym, ciepłym złotym odcieniem z żółtymi pod-tonami, bez drobinkowej struktury.

Farsali Jelly Beam Illuminator

Farsali Glazed Jelly Beam Illuminator

Farsali Jelly Beam Illuminator

Trwałość

Rozświetlacz utrzymuje się na skórze przez cały dzień.

⭐️ Czytaj również: Tania, rewelacyjna paleta rozświetlaczy, którą po prostu uwielbiam.
⭐️ Czytaj również : Strobing z kompaktem Guerlain Heart Shape.


Przełom w dziedzinie rozświetalania? – Farsali Jelly Beam Illuminator / Highlighter Glazed

Robi robotę! Serio, idealnie uzupełnia i wzbogaca każdy makijaż. Uniwersalne zastosowanie i piękny lustrzany efekt powodują, że jest to idealny kosmetyk dla prawdziwych maniaczek błysku. Efekt jaki daje jest wyraźnie zauważalny, odbijający światło, ale co najważniejsze mimo to nie podkreśla tekstury skóry. W związku z tym jest to idealna formuła również dla właścicielek cery dojrzałej. Polecam, łapcie jak tylko pojawi się on line.

 

Produkt kupisz tutaj.

Inne kosmetyki rozświetlające, które bardzo lubię:

*cruelty free


Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Farsali Jelly Beam Illuminator / Highlighter Glazed
Ocena autora
51star1star1star1star1star