Cell Fusion C Laser Sunscreen 100 SPF 50 | Chroń skórę przed słońcem po zabiegach i nie tylko

Cell Fusion C Laser Sunscreen 100

Część z Was już zapewne wie, że oprócz blogowania i vlogowania zajmuję się medycyną estetyczną z zawodu jak i upodobania. Dlatego też niejednokrotnie na moim blogu pojawiały się wpisy dotyczące właściwej ochrony przeciwsłonecznej (tutaj) czy też recenzji produktów mających nam ową ochronę zapewnić. Zarówno w życiu jak i w swojej pracy stawiam na wysokie filtry przeciwsłoneczne minimum na poziomie SPF50 PA+++, które stosuję przez cały rok i takie też polecam swoim pacjentkom. Wychodzę z założenia, że lepsza jest profilaktyka niż późniejsza walka z przebarwieniami i starzeniem posłonecznym skóry. Szczególnie ważna jest ochrona po zabiegach z użyciem peelingów chemicznych, laseroterapii czy też mikrodermabrazji. Dlatego też dzisiaj przychodzę do Was z wpisem na temat doskonałego kremu z filtrem Cell Fusion C Laser Sunscreen 100 SPF 50, który spełnił wszelkie moje oczekiwania.

 

Cell Fusion C Laser Sunscreen 100

Cell Fusion C Laser Sunscreen 100


Recenzja
Cell Fusion C Laser Sunscreen 100 SPF 50 PA+++

Opakowanie i Formuła

Opakowanie kremu jest minimalistyczne, białe i kojarzy mi się z produktami do użytku profesjonalnego. W składzie znajdujemy nano-mikrocząsteczki tlenku cynku zapewniające maksymalną ochronę przed promieniowaniem i wolnymi rodnikami. Dodatkowo obecne peptydy przyspieszające regenerację skóry po zabiegach w gabinecie. Formuła jest kremowa, ale nie jest ciężka i bardzo szybko wchłania się z powierzchni skóry nie pozostawiając tłustego filmu, tym samym nie bieli i nie zmienia formuły podkładu.

Dla kogo?

Krem stanowi doskonałą ochronę przeciwsłoneczną i powinien być stosowany przez cały rok, w szczególności po zabiegach medycyny estetycznej. Przeznaczony jest do wszystkich typów cery.

Cell Fusion C Laser Sunscreen 100

Cell Fusion C Laser Sunscreen 100

Efekty:

„Laser Sunscreen 100” zapewnia idealną ochronę przeciwsłoneczną. W toku jego używania nie pojawiły się na mojej skórze nowe przebarwienia. Produkt stosowany regularnie nie zapchał mnie co jest zdecydowanym plusem ponieważ znaczna część produktów tego typu powoduje u mnie wysyp niedoskonałości.

⭐️ Czytaj również : Najlepsze kremy BB na lato.

Cell Fusion C Laser Sunscreen 100

Cell Fusion C Laser Sunscreen 100

Cell Fusion C Laser Sunscreen 100

 


Doskonały krem z filtrem Cell Fusion C Laser Sunscreen 100 SPF 50 PA+++ ?

 

„Cell Fusion C Laser Sunscreen 100” sprawdza się świetnie. Wysoki filtr przeciwsłoneczny, który spokojnie mogę używać na codzień bez lęku, że zmieni formułę moich kosmetyków do makijażu, a przy tym nie zapycha i nie bieli jest wszystkim tym czego oczekuję od produktów tego typu.

Produkt do kupienia w sklepie TOPESTETIC, w którym osobiście lubię się zaopatrywać w dermokosmetyki ze względu na darmową wysyłkę oraz dołączane próbki.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Cell Fusion C Laser Sunscreen
Ocena autora
51star1star1star1star1star