BOBBI BROWN Nude Finish Illuminating Powder | Recenzje Make-up, no make-up look

Bobbi brown Nude Finish Illuminating Powder

BOBBI BROWN Nude Finish Illuminating Powder jest produktem należącym do kolekcji „Ultimate Nude Glow collection to lekkipuder transparentny, nadający skórze subtelny i naturalny efekt rozświetlenia. Ma za zadanie wyrównać koloryt cery i jednocześnie utrwalać makijaż. W składzie produktu znajduje się wyciąg z morwy, winogron i japońskich ziół oraz substancje nawilżające. Puder można nakładać na całą twarz, lub używać jako rozświetlacza na szczyty kości policzkowych. Dostępny jest on w 6 odcieniach, dopasowanych do różnych typów karnacji. Ja posiadam odcień jak zawsze najjaśniejszy, którym jest PORCELAIN.

 

BOBBI BROWN Nude Finish Illuminating Powder
BOBBI BROWN Nude Finish Illuminating Powder

 

Recenzja Nude Finish Illuminating Powder w odcieniu Porcelain

 

 

Opakowanie i formuła

Puder znajduje się w beżowo-piaskowym kompakcie, który natychmiast przywodzi na myśl wakacyjną plażę. W środku mamy lusterko i sam produkt. „Nude Finish Illuminating Powder” składa się z 6 części (kostek) o różnej tonacji, które doskonale ze sobą harmonizują. To właśnie kombinacja odcieni powoduje wyrównanie kolorytu skóry i daje świetlisto-perłowe wykończenie. Formuła produktu jest dość twarda, pół-transparentna z delikatnym błyskiem. W składzie znajduje się wyciąg z morwy, winogron i japońskich ziół oraz substancje nawilżające i regulujące wydzielanie sebum. Puder można nakładać na całą twarz, lub używać jako rozświetlacza na szczyty kości policzkowych. Efekt jest niezwykle delikatny, rozświetlający podobny do pudru rozświetlającego z nowej kolekcji DiorSkin Nude Air COLOUR GRADATION.

 

Nude Finish Illuminating Powder
Bobbi Brown Nude Finish Illuminating Powder

 

 

Bobbi Brown Porcelain
Illuminating Powder PORCELAIN swatch

 

 

Bobbi brown nude finish PORCELAIN
Bobbi Brown Nude Finish Illuminating Powder Swatch

 

Puder Rozświetlający Bobbi Brown
Bobbi Brown Nude Finish PORCELAIN

Trwałość

Trwałość to ok 6-7 godzin, przy czym po około 4 godzinach musiałam użyć bibułki matującej w strefie T. Myślę, że puder będzie świetnym rozwiązaniem dla mocniej kryjących podkładów o matowym wykończeniu, gdyż zniweluje płaski efekt i nada lekkości.

Pudry rozświetlające kupisz tutaj:

Opinia BOBBI BROWN Nude Finish Illuminating Powder
|Podsumowanie

 

Reasumując BOBBI BROWN Nude Finish Illuminating Powder to bardzo fajny produkt, dający niezwykle subtelny i delikatny efekt. Spodoba się kobietom lubiącym dyskretny błysk w codziennym makijażu. Nie poleciłabym go jednak osobom posiadającym skórę problematyczną, tłustą z intensywnymi przebarwieniami, które wymagają większego krycia. Puder świetnie sprawdza się z podkładami matującymi, ponieważ niweluje efekt maski, a makijaż nabiera lekkości.
Recenzowany dzisiaj produkt bardzo fajnie uzupełnia efekt jak daje paleta różu z rozświetlaczem- Bobbi Brown Cheek Glow Palette, która należy do tej samej kolekcji co puder- Ultimate Nude Glow collection.

 

BOBBI BROWN Nude Finish Illuminating Powder do kupienia tutaj.

 

Lubisz delikatne rozświetlenie? Zapoznaj się z efektem jaki dają słynne Les Meteorites od GUERLAIN, tutaj.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
BOBBI BROWN Nude Finish Illuminating Powder
Ocena autora
41star1star1star1stargray