Golden Rose Soft & Matte Creamy Lip Color, nowe matowe pomadki o wysokim komforcie noszenia

Golden Rose Soft & Matte

Totalna nowość, Golden Rose przedstawia kolejną wersję matowych pomadek w zmienionej, aksamitnej formule o wysokim komforcie noszenia. Do wyboru mamy, aż 18 odcieni od twarzowych odcieni nude po nasycone czerwienie, brązy i śliwki. Poznaj Soft & Matte Creamy Lip Color i zabaw się kolorem już dziś.


Recenzja Golden Rose Soft & Matte Creamy Lip Color


 

Opakowanie i formuła

Pomadki znajdują się w plastikowym, lekko przydymionym opakowaniu ze złotą nakrętką. Prezentują się bardzo elegancko, szczególnie jak na produkty z tej półki cenowej. Aplikator jest gąbkowy, dość giętki i precyzyjny. Umożliwia nałożenie pomadki nawet bez uprzedniego obrysowania ust konturówką. Formuła jest gęstsza niż miało to miejsce w Longstay Liquid Lipstick i bardziej kremowa. Bez problemu rozprowadza się na ustach i poza najciemniejszym odcieniem w zestawieniu nie smuguje i daje pełne krycie już przy pojedynczej warstwie. Nie wchodzi w załamania, mniej podkreśla suche skórki od klasycznych płynnych pomadek.

Kolory Golden Rose Soft & Matte Creamy Lip Color

102 Soft & Matte Creamy Lip Color– ciepły dość jasny nudziak w beżowo-różowym bardzo ładnym i uniwersalnym odcieniu.   102 Soft & Matte Creamy Lip Color 102 Soft & Matte Creamy Lip Color

https://deliciousbeauty.pl/wp-content/uploads/2018/04/gold.jpg

104 Soft & Matte Creamy Lip Color– ciemniejszy od poprzedniego, ciepły nude na wyraźnie brązowej podstawie. 104 Soft & Matte Creamy Lip Color 104 Soft & Matte Creamy Lip Color     105 Soft & Matte Creamy Lip Color– jasny róż na beżowej podstawie, który przepięknie będzie komplementował opaloną skórę. 105 Soft & Matte Creamy Lip Color 105 Soft & Matte Creamy Lip Color     106 Soft & Matte Creamy Lip Color– klasyczny kolor nude czyli beż złamany brązowymi tonami. 106 Soft & Matte Creamy Lip Color   106 Soft & Matte Creamy Lip Color     108 Soft & Matte Creamy Lip Color- piękny, wibrujący róż złamany brzoskwinią. Kolejny kolor, który będzie prezentował się ślicznie do skóry muśniętej słońcem. 108 Soft & Matte Creamy Lip Color 108 Soft & Matte Creamy Lip Color       110 Soft & Matte Creamy Lip Color– chłodniejszy, brudny fiolet, który należy do moich ulubionych odcieni. 110 Soft & Matte Creamy Lip Color     112 Soft & Matte Creamy Lip Color– ciemny róż z fioletowymi tonami. 112 Soft & Matte Creamy Lip Color 112 Soft & Matte Creamy Lip Color     116 Soft & Matte Creamy Lip Color- ciemny burgund. Kolor o najgorszej jakości, który pozostawiał smugi i nierównomiernie się rozkładał.

116 Soft & Matte Creamy Lip Color

116 Soft & Matte Creamy Lip Color

Swatches Golden Rose Soft & Matte Creamy Lip Color

Swatches Golden Rose Soft & Matte Creamy Lip Color

Trwałość

Pomadki mają słabszą trwałość od płynnych matów, niemniej jednak i tak trzymają się nieźle. Pokonuje je tak naprawdę wyłącznie tłusty posiłek.

 

⭐️ Nowy metaliczny trend w makijażu!
⭐️ WIBO Million Dollar Lips- cała kolekcja jak na dłoni.


Opinia Golden Rose Soft & Matte Creamy Lip Color | Czy warto kupić?


Uwielbiam piankową formułę najnowszych pomadek „Soft & Matte Creamy Lip Color„, która nie dość, że pięknie wygląda na ustach, a wybór odcieni jest spory, to jeszcze komfort noszenia jest bardzo, ale to bardzo dobry. Z całą pewnością trafią one do moich ścisłych ulubieńców. Polecam wypróbować, szczególnie tym kobietom które mają problem z mocno przesuszonymi ustami. Pomadki kupisz tutaj.

Inne podobne kosmetyki, które lubię i polecam:

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Golden Rose Soft & Matte Creamy Lip Color
Ocena autora
51star1star1star1star1star