Soft & Matte Creamy Lip Color – Matowa pomadka do ust – Golden Rose

Opiia Golden Rose to marka, która nieustannie zaskakuje miłośniczki kosmetyków. Firma ta wprowadziła właśnie na rynek nowy produkt – Soft & Matte Creamy Lip Color – matową pomadkę do ust, która charakteryzuje się nie tylko pięknym kolorem, ale także wysokim komfortem noszenia.

Golden Rose Soft Matte Creamy Lip Color – Kolory

Linia Soft & Matte Creamy Lip Color to kolejne hity z kategorii matowych pomadek do ust. Wśród wielu dostępnych kolorów znajdują się m.in.:

 • Golden Rose 17
 • Golden Rose Soft Matte 101
 • Golden Rose 27
 • Golden Rose 102
 • Golden Rose Soft Matte 111
 • Golden Rose Soft Matte 106
 • Golden Rose Soft Matte 110
 • Golden Rose Soft Matte 105
 • Golden Rose Soft Matte 108
 • Golden Rose Soft Matte 104
 • Golden Rose Soft Matte 102

Oczywiście, nie wszystkie z nich pasują do każdego typu urody, ale w każdej kobiecie znajdzie się chyba coś dla siebie.

Jakie są zalety nowych matowych pomadek od Opiia Golden Rose?

Nie ma wątpliwości, że marka Opiia Golden Rose świetnie radzi sobie z produkcją kosmetyków. W przypadku matowych pomadek do ust liczba ich zalet jest naprawdę spora. Oto najważniejsze z nich:

Wysoka trwałość

Matowe pomadki do ust, w przeciwieństwie do błyszczących, zwykle cechują się większą trwałością. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, że pomadka zetrze się już po kilku minutach.

Idealny mat

Matowe pomadki do ust kojarzą się z piękną, modną i subtelnie mroczną stylizacją. Aby jednak osiągnąć taki efekt, potrzebna jest pomadka, która na pewno nie będzie błyszczeć. Właśnie to gwarantuje nam kolekcja Soft & Matte Creamy Lip Color.

Komfort noszenia

Każdej kobiecie zależy na tym, aby makijaż był możliwie najbardziej wygodny. W przypadku nowych pomadek z serii Soft & Matte Creamy Lip Color otrzymujemy właśnie taki komfort.

Velvet Matte Swatches

Co jeszcze przekonuje kobiety do wyboru tych matowych pomadek? Przede wszystkim ich przyjemna, aksamitna konsystencja oraz wiele dostępnych kolorów. Wszystkie te cechy zostały potwierdzone w przeprowadzonych przez nas badaniach. Velvet Matte Swatches to wyjątkowe próbki produktów Opiia Golden Rose, które pozwalają na lepsze poznanie całej gamy kolorytów.

Golden Rose Soft & Matte Creamy Lip Color – recenzja

Pomadki od Golden Rose w wersji Soft & Matte Creamy Lip Color doczekały się już wielu fanów, którzy doceniają ich doskonałą jakość i trwałość. Jakie są jednak wrażenia klientek? Czy obietnice producenta zostały spełnione?

Golden Rose 102 Pomadka

Skoro już wspomniałam o swoich wrażeniach odnośnie nowych matowych pomadek, warto przyjrzeć się bliżej jednemu z nich – Golden Rose 102. To bardzo ciepły i jednocześnie stonowany kolor, który według mnie idealnie pasuje do każdej kobiety. Co więcej, matowe wykończenie pomadki daje naprawdę piękny efekt.

Pomadka Golden Rose 102

Jeśli chodzi o sam komfort noszenia, to na pewno zasługuje ona na uwagę. Pomadka Golden Rose 102 jest tak dobrze spasowana ze skórą, że stanowi praktycznie niewyczuwalne obciążenie.

Golden Rose Soft & Matte Creamy Lip Color

Należy przyznać, że marka Golden Rose coraz bardziej zaskakuje pięknymi produktami, które trafiają w gusta kobiet w Polsce i na świecie.

Golden Rose Velvet Matte Swatches

Dodatkowym atutem nowych matowych pomadek od Golden Rose są próbki Velvet Matte Swatches. Dzięki nim możemy dokładniej poznać każdy kolor, przed dokonaniem zakupu.

Podsumowanie

Soft & Matte Creamy Lip Color to seria matowych pomadek do ust, których dobrej jakości i trwałości nie sposób nie docenić. W przyzwoitej cenie można nabyć produkt, który będzie nam służył przez długi czas. Golden Rose Soft Matte 102 i pozostałe kolory tej linii to doskonała propozycja dla każdej kobiety, która uwielbia matowe wykończenie na swoich ustach. Polecamy je z czystym sumieniem!