OLYMPUS PEN E-PL8 najlepszy aparat dla blogerki | New baby on board

OLYMPUS PEN E-PL8 najlepszy aparat dla blogerki | New baby on board

OLYMPUS PEN E-PL8

Aparat, który zawładnął mym sercem. Nowy model „OLYMPUS PEN E-PL8″ w kolorze białym pojawił się w moim domu. Nad parametrami nie będę się rozwodzić, bo po prostu są dostępne w każdym opisie aparatu. PEN ujął mnie klasą, wyglądem oraz możliwością dobrania akcesoriów FASHION wedle uznania.
Olympus wyszedł na przeciw kobietom, miłośniczką mody, które od teraz również aparat mogą traktować jako element stylizacji, przede wszystkim ze względu na bardzo duży wybór akcesoriów- od torebek, kopertówek, woreczków po skórzane paski czy etui w różnych kolorach.

Do swojego aparatu wybrałam pokrowiec w kolorze rudo-czerwonego zamszu ze złotymi okuciami, torebkę skórzaną nude, oraz pasek w tym samym kolorze. Całość prezentuje się niezwykle oryginalnie i ze smakiem.

 

OLYMPUS PEN e-PL8 dla blogerek
Mój nowy Olympus Pen E-PL8 white

 

Akcesoria Fashion do Olympus PEN”, wykonane są bardzo estetycznie i jednocześnie solidnie. Skóra jest dobrej jakości, w bogatej kolorystyce. W zasadzie każdy znajdzie coś pasującego dla siebie.

Jak narazie jestem w fazie testowania nowego aparatu, ale póki co nie zawiodłam się, i jestem zadowolona z dokonanego wyboru.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
OLYMPUS PEN E-PL8
Ocena autora
51star1star1star1star1star