O MNIE

Kocham życie we wszystkich jego formach i odsłonach z całym pakietem tych dobrych i gorszych chwil. Zapamiętuję smaki, zapachy, melodie i kolory – to właśnie z nich buduję mapę wspomnień. Spisanie wszystkich moich zainteresowań nie jest możliwe, mam ich tyle, a ciągle pojawiają się nowe. W życiu szukam harmonii bo piękno zewnętrzne powinno zawsze korespondować z tym wewnętrznym.

Blog deliciousbeauty.pl powstał na początku 2017 roku i od tej pory cieszy się stale wzrastającą popularnością. Początkowo poświęcony był przede wszystkim szeroko pojętej tematyce beauty. Rzetelne recenzje i testy kosmetyków do makijażu i pielęgnacji pozwoliły mi zdobyć grono stałych czytelników, którzy ufają moim opiniom i wracają po nowe. Z czasem, wraz z rozwojem osobistym na blogu zaczęły pojawiać się również teksty lifestylowe na co niewątpliwie miało duży wpływ rozpoczęcie mojej działalności na YouTube, gdzie na chwilę obecną publikuję co najmniej 2 filmy w tygodniu.
Delicious Beauty gromadzi również aktywnych obserwatorów na kanałach społecznościowych: Instagramie i Facebooku.

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieciaków, żoną swojego męża, lekarzem specjalistą psychiatrii oraz medycyny estetycznej. Mieszkam i pracuję w Łodzi.

Aspirująca minimalistka, zakochana w jodze i samorozwoju, podążająca ścieżką poznania jednostka.

 

 

MOJE UMIEJĘTNOŚCI

 

 

 • KREATYWNOŚĆ
  Pomysłów mi nie brakuje, nie boję się eksperymentować i wychodzić poza strefę komfortu.
 • OPINIOTWÓRCZOŚĆ
  Na moich rekomendacjach i poleceniach opiera się wielu moich obserwatorów, którzy wracają po więcej.
 • PERFEKCJONIZM
  Terminowość i dopracowanie w najmniejszych szczegółach projektów z zachowaniem dbałości o stronę merytoryczną jak i estetyczną moich prac.
 • LIFESTYLE
  Jestem matką, żoną, lekarzem specjalistą psychiatrii i medycyny estetycznej. Kobietą kochająca ubrania, kosmetyki i dodatki. Fotografia, podróże i praktyka Asthangha Jogi stanowią znaczną część mojego życia.
 • RECENZJE
  Dokładne, szczegółowe recenzje produktów do makijażu i pielęgnacji, poprarte dużym doświadczeniem, a wszystko to w pięknej oprawie graficznej.
 • AMBICJA
  Poprzeczki stawiam sobie wysoko, zawsze daję z siebie 101%. Dąże do nieustającego rozwoju zarówno w sferze osobistej jak i zawodowej nieustająco doskonaląc swoje umiejętności.

 

 

 

 


 

 

 

 

 Delicious Beauty   deliciousbeautyBE   deliciousbeautyPL   Delicious Beauty

 PROFIL URODOW

Wiek : 39 lat

Cera: dojrzała, wrażliwa, mieszana w kierunku suchej, miejscami naczynkowa z przebarwieniami
i tendencją do niedoskonałości

Włosy: farbowane na brąz, falowane

Skóra: wymagająca, przyzwyczajona to retinoidów i peelingów

Rozmiar: 38

Wzrost: 170cm

Napisz do mnie:

claudia@deliciousbeauty.pl