Nyx Ultimate Shadow Palette Brights Ombre – kolorowa paleta idealna na lato – recenzja i swatche

Nyx Ultimate Shadow Palette Brights Ombre to kolorowa paleta dla każdej miłośniczki makijażu, która szuka czegoś wyjątkowego i jednocześnie uniwersalnego. Własnie o niej chciałabym napisać dzisiaj – przeprowadziłam recenzję oraz swatche, byście wiedziały, co na nią warto lub chociażby po co sięgać po palety marki NYX.

Nyx Ultimate Shadow Palette – co to za paleta?

Nyx Ultimate Shadow Palette Brights Ombre to jedna z palet marki NYX, która daje szerokie pole do tworzenia różnych makijaży. Kolorystyka ułożona jest od ciemnych, mrocznych odcieni po delikatne pastele. Łącznie paleta składa się z dwudziestu pięciu różnych kolorów, które są doskonale dobrane w pięć gama kolorów, dostarczając dużej ilości możliwości twórczych.
Co więcej, cienie w tej palecie zostały tak skomponowane, by móc wykorzystać je w makijażach dziennych, jak i wieczorowych – proponuję odważac się i eksperymentowac.

Nyx Ultimate Shadow Palette Brights Ombre – co w środku?

Nyx Ultimate Shadow Palette Brights Ombre została skomponowana z rozwagą i umiejętnie dobranych odcieni. Najciemniejsze cienie znajdziemy w dolnej części palety, a coraz jaśniejsze ustawione są wyżej. Doskonale dopasowane zestawienia kolorów pozwalają na nieograniczoną liczbe wariantów makijażowych.
W paletce znajdują się zarówno matowe, jak i błyszczące cienie, co pozwala na wykonywanie różnorodnych makijaży.

Test wytrzymałości cieni z Nyx Ultimate Shadow Palette

Przeprowadziłam test wytrzymałości cieni z Nyx Ultimate Shadow Palette Brights Ombre, by przetestować na ile spełnia ona swoje zadanie. Test obejmował 24 godziny intensywnego treningu na siłowni oraz nieustanne pocenie się. I choć zaskakująco, cienie nie osypały się ani razu, po prostu nie bylo potrzeby ich układać na powiekach ponownie.

Swatche Nyx Ultimate Shadow Palette

Nyx Ultimate Shadow Palette Brights Ombre posiada bardzo dobrą pigmentację, a skład cieni pozwala na idealne nałożenie na powieki. Sterowanej ilości aplikowanej cieni każda z nas dojdzie samodzielnie. Warto pamiętać o tym, że poszczególne cienie różnią się gęstością i intensywnością, dlatego należy dobierać je ze starannością, by uzyskać pożądany efekt.

Podsumowanie

Ta paleta to świetny wybór dla każdej kosmetyczki – począwszy od tych bardziej wymagających, po początkujących w makijażach. Bogaty wybór kolorystyczny i dobór odcieni sprawiają, żę ten produkt jest wart swojej ceny. Test wytrzymałości oraz swatche pozwala mi powiedzieć, że NYX znowu stworzyło produkt, który można z powodzeniem polecić.

A wy? Co sądzicie? Jeśli testowałyście już Nyx Ultimate Shadow Palette Brights Ombre, chętnie przeczytam Wasze opinie w komentarzach.