NYX Full Throttle Explicid paleta cieni – prosty makijaż na jesień

Recenzja NYX FULL THROTTLE EXPLICID

Dotychczas na blogu pojawiło się już całkiem sporo testów palet marki NYX, były to zwyczajowo palety liczące minimum 10 cieni do powiek w intensywnych, wiosennych kolorach. Dzisiaj ma dla Was natomiast wersję mini, mianowicie kompakt 4 cieni prasowanych NYX Full Throttle Explicid od którego warto zacząć swoją przygodę z tą marką, i rozeznać się wstępnie czy jakościowo produkty Wam odpowiadają.


Recenzja NYX Full Throttle Explicid

 

NYX FULL THROTTLE EXPLICID

NYX FULL THROTTLE EXPLICID

 

Opakowanie

NYX Full Throttle Explicid”  jest małą czarną, bardzo ładnie wykonaną paletą. Kompakt zamykany jest przeźroczystą szybką, która posiada dookoła trójwymiarową ramkę z piramidami. W środku mamy 4 cienie do powiek utrzymane w stonowanych, ciepłych odcieniach „ziemi”. Barwy idealne na jesień.

 

Recenzja NYX FULL THROTTLE EXPLICID

 

Formuła

Paleta cieni NYX EXPLICID, ma równie dobrą jak testowane przez mnie wcześniej palety formułę, która jest miękka, kremowa i ładnie napigmentowana. Kolory bardzo fajnie łączą się ze sobą i bez problemu rozcierają na powiece dając ładny stonowany makijaż oka. Nie odnotowałam osypywania się podczas pracy, ani wytrącania pigmentu. Samo zestawienie odcieni ułatwia właściwy ich dobór.

 

Recenzja NYX FULL THROTTLE EXPLICID

 

Kolory / Swatches NYX Full Throttle Explicid

 

Recenzja NYX FULL THROTTLE EXPLICID

 

Kolory NYX FULL THROTTLE EXPLICID

 

 

#1 miękki, aksamitny, bardzo mocno napigmentowany, neutralny, dość ciemny, brązowy kolor o matowym wykończeniu.

#2 nieco jaśniejszy, ciepły, zgaszony brązowo-pomarańczowy odcień o matowym wykończeniu. Formuła jest miękka, kremowa o intensywności, którą bez problemu możemy budować.

#3 średnio-ciemny, chłodniejszy, matowy, zgaszony, zielony odcień z niebieskimi tonami. Formuła twardsza, bardziej szorstka, a kolor nierównomiernie rozkłada się na powiece, wymagają większych umiejętności rozcierania.

#4 ładny, satynowy, ciepły kolor cielistego beżu z żółtymi pod-tonami o mięciutkiej kremowej formule, ładnie nasyconej. Doskonały odcień bazowy do nałożenia na całą powiekę.

 

Swatches NYX FULL THROTTLE EXPLICID

 

Swatches NYX FULL THROTTLE EXPLICID

 

Trwałość

Kolory utrzymują się na powiece około 7 godzin, nie migrują nie osypują się, ani nie wchodzą w załamania.

 

Makijaż NYX Full Throttle Explicid

 

Makijaż NYX FULL THROTTLE EXPLICID

 

 

NYX paleta cieni

 

 

Makijaż NYX FULL THROTTLE EXPLICID

Makijaż NYX FULL THROTTLE EXPLICID

🔹 Sprawdź również: Charlotte Tilbury Doce Vita 🔹
🔹 Sprawdź również: Najlepsza paleta od Toma Forda 🔹


Opinia NYX Full Throttle Explicid

 

Ta mini paleta, stanowi doskonałą opcję dla kobiet lubiących podstawowe, proste i stonowane makijaże codzienne. Ze względu na mały rozmiar produkt doskonale nadaje się na wszelkie wyjazdy, gdzie nie będzie potrzeby wykonywania bardziej rozbudowanych, wielokolorowych makijaży oka.  Zestawienie kolorystyczne, wprost idealne na zbliżającą się jesień. Jakościowo paleta nie odbiega od pozostałych produktów marki.

 

 

Kupisz tutaj.

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
NYX Full Throttle Explicid
Ocena autora
41star1star1star1stargray