Recenzja NYX Butt Naked: Czy warto kupić tę paletkę?

NYX Butt Naked to jedna z popularniejszych palet na rynku kosmetycznym. Zawiera 15 różnych cieni do powiek, a także puder brązujący, róż, i rozświetlacz. Dziś opowiem Wam moją opinię o tym produkcie i odpowiem na pytanie, czy warto go kupić.

Dlaczego "Butt Naked"?

Nazwa produktu może wydawać się dziwna, ale tłumaczy się to wyglądem palety, która jest prosta, jednolita i bez okładki. To taki minimalistyczny styl, tak jakbyś poszła w samych majtkach i staniku, a reszta Twojego ciała jest "Butt Naked".

Opakowanie oraz zawartość

Po otwarciu palety jesteśmy zaskoczeni przestrzenią, którą otrzymujemy. To duży plus dla NYX. Cienie są dobrze rozplanowane, a dodatkowe produkty znajdują się na banalnej wysuwanej szufladzie. Jest to zaskakująco funkcjonalna paleta.

Jakość cieni

Jakość cieni NYX Butt Naked jest niesamowita. Są one jedwabiste i dobrze napigmentowane, dzięki czemu się świetnie blendują. Nie powodują kłopotów z cieniowaniem i doskonale się trzymają. Ze względu na bogactwo kolorów, paletka Butt Naked jest z pewnością propozycją uniwersalną, która jest w stanie podkreślić urodę kobiet o każdej karnacji.

Naked butt zalety i wady

Podsumowując, tylko jedną wadą paletki jest fakt, że nie zawiera aplikatora. To jednak niewielka przeszkoda, którą można łatwo przezwyciężyć. Na plus należy wymienić wysoką jakość cieni, bogactwo kolorów, funkcjonalność i estetykę całego zestawu. Tym samym, Butt Naked można w skrócie określić jako paletkę, która daje niespotykaną dotąd swobodę i różnorodność w doborze kolorystycznym makijażu.

Czy warto kupić paletkę NYX Butt Naked?

Zdecydowanie tak. Po prostu warto. Paletka NYX Butt Naked spisze się świetnie zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Jest to kosmetyk uniwersalny, co oznacza, że z pewnością przypadnie do gustu niejednej kobiecie. Butt Naked to kosmetyki, który warto wypróbować i porównać z innymi paletkami, a na pewno nie będziecie żałować swojego zakupu.