Kosmetyki, o których będziesz słyszał w 2019 roku

Wraz z nadejściem każdego nowego roku, przemysł kosmetyczny wprowadza na rynek wiele nowych innowacji. 2019 rok nie będzie wyjątkiem – nowości kosmetyczne, o których dzisiaj Ci opowiem, powinny znaleźć się w Twojej łazience już w najbliższej przyszłości.

Przełomowa pielęgnacja skóry

W 2019 roku jednym z najgorętszych tematów będzie pielęgnacja skóry. Coraz więcej ludzi poszukuje unikalnych produktów, które pozwolą im uzyskać idealną skórę. W tym roku polecamy zwrócić uwagę na kosmetyki zawierające witaminy B oraz niacynamid, które w połączeniu z kwasem hialuronowym i dodatkiem mleka kokosowego pozwalają na poprawienie kondycji skóry.

Nowa generacja płatków kosmetycznych

W ciągu ostatnich kilku lat płatki kosmetyczne zdobyły masową popularność wśród miłośników kosmetyków. W 2019 roku, nowa generacja płatków kosmetycznych będzie zawierać znacznie więcej składników odżywczych i substancji aktywnych, które pochodzą między innymi z alg morskich oraz roślin. Płatki te stanowią doskonałą bazę do tworzenia maseczek i kompresów do twarzy.

Pielęgnacja włosów na nowym poziomie

Nie tylko skóra, ale również włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji. W 2019 roku do łask powróciły naturalne kosmetyki do włosów, które przede wszystkim zawierają oleje roślinne i wyciągi z roślin. Produkty te skutecznie nawilżają i odżywiają włosy, a ponadto działają przeciwłupieżowo.

Trendy kolorystyczne

Kosmetyki to nie tylko pielęgnacja, ale również trendy kolorystyczne. W tym roku kolory pastelowe, głównie w odcieniach różu, jak i mięty czy błękitu będą królować na rynku kosmetycznym. Szczególnie popularne będą pastelowe pomadki do ust oraz lakiery do paznokci w tym kolorze.

Podsumowanie

Nowości kosmetyczne 2019 roku skupiają się przede wszystkim na pielęgnacji skóry i włosów, ale również na trendach kolorystycznych. Wprowadzenie do swojej codziennej rutyny kosmetycznej produktów, które zawierają witaminy, kwas hialuronowy oraz oleje roślinne, w połączeniu z modnymi pastelowymi odcieniami, z pewnością umożliwi Ci uzyskanie pięknego wyglądu i świetnego samopoczucia.