Nowe oleje do włosów, które się u mnie sprawdziły – konopny, krokoszowy z pestek winogron i moreli oraz mango

Nowe oleje do włosów, które się u mnie sprawdziły – konopny, krokoszowy z pestek winogron i moreli oraz mango

O olejowaniu włosów i o tym jak bardzo jest ważne pisałam już wcześniej na blogu. Przedstawiłam w nim również przykładowe propozycje produktów, które doskonale się u mnie sprawdzają do tego celu. Od tego czasu pojawiły się u mnie kolejne olejki, które z chęcią Ci polecę ze względu na fenomenalne efekty jakie dzięki nim osiągam. Będzie o olejku krokoszowym, z pestek moreli, z pestek winogron, konopnym oraz o oleju do włosów średnioporowatych Anwen Mango.

Nowe oleje do włosów, które się u mnie sprawdziły

Olej konopny

Olej konopny” doskonale sprawdzi się do włosów wysokoporowatych oraz przy zmianach skórnych takich jak łojotok, egzema, przetłuszczanie się skóry głowy czy łuszczyca. Bogaty w kwasy omega- 3 i 6 potrafi zregenerować nawet najbardziej zniszczone pasma włosów. Stosuj zarówno do olejowania jak i do zabezpieczania koncówek włosów.

/ kupisz tutaj /

Olej z pestek moreli

Olej z pestek moreli” to bogactwo kwasu omega-9. Idealny do końcówek jak i do olejowania włosów średnioporowatych. Dlatego też u mnie sprawdza się do nakładania przy skórze głowy jak i na odrosty, które są w lepszej kondycji niż pozostała część włosów. Skóra łuszcząca się będzie z niego bardzo zadowolona.

 

/ kupisz tutaj /

Olej z pestek winogron

Olej z pestek winogron” jest bogaty w kwas linolowy, witaminy E, a także flawonoidy i resweratrol o działaniu intensywnie pielęgnujacym. Doskonale się nadaje do włosów wysokoporowatych przede wszystkim do olejowania na długości. Idealnie dociąża i odżywia włosy.

 

/ kupisz tutaj /

 

Olej krokoszowy

 

Olej krokoszowy” zawiera najwięcej ze wszystkich olei roślinnych kwasu linolowego, poza tym jest bogaty w kwas oleinowy, palmitynowy, stearynowy oraz witaminę A i E. Ma działanie przeciwzapalne i doskonale sprawdzi się w przypadku skóry tłustej i trądzikowej. Jeden z lepszych olei do włosów wyoskoporowatych rozjaśnianych.

 

/ kupisz tutaj/

Olej Anwen Mango

„Anwen Mango” jest kompozycją przeznaczoną do włosów średnioporowatych. Zapewne zdziwisz się po co mi taki wynalazek skoro jestem właścicielką wysokoporów. Tak to prawda, ale nie na całej długości. Od skóry głowy włosy nie są rozjaśniane i wymagają zupełnie innych produktów. Kosmetyk zawiera kompozycję 3 olei : migdałowego, śliwkowego i kameliowego. Idealny zarówno do olejowania jak i zabezpieczania końcówek włosów.

/ kupisz tutaj /

 

Summary
Nowe oleje do włosów, które się u mnie sprawdziły
Tytuł
Nowe oleje do włosów, które się u mnie sprawdziły
Opis
Oleje do włosów wysokoporowatych.
Autor