Świąteczny makijaż z nową paletą Zoeva Precious – krok po kroku

Chwila dobrej zabawy z koleżankami. Dobra muzyka, głębokie rozmowy i kolejne drinki. Wierzymy, że świetnie rozumiesz naszą wakacyjną tęsknotę. Ale… nie może przecież zabraknąć nienagannej stylizacji, która pomoże ci poczuć się jeszcze piękniejszą, jeszcze bardziej pewną siebie. Stąd zrodził się pomysł, aby przygotować dla Ciebie przewodnik po makijażu przy użyciu jednej z najnowszych palet Zoeva – Precious. Na co jeszcze czekasz? Zrób sobie aromatyczne espresso, i zaczynamy!

Dlaczego Zoeva Precious robi wrażenie?

  • Królowa jodełek – Widziałaś już tę piękną, zieloną jodełkę, ale czy widziałaś już makijaż z zielonymi cieniami? Teraz już tak! Precious Palette od Zoeva to zestawienie siedmiu kolorów w odcieniach zieleni z matową, satynową i metaliczną wykończeniem.
  • Kolory, o których marzyłaś – Skromnie, ale słodko – ten opis idealnie pasuje do czwartej z palety, cienia w satynowym, dość jasnym kolorze beżu. Zestawienie z matowym brązem i ciekawym, posępnie ujmując, subtelnym oczkiem stworzy mocny, ale jednocześnie umiarkowany makijaż.
  • Nieskończone możliwości – Doskonale się sprawdzi na wszystkich karnacji, a jednocześnie jest na tyle urozmaicona, że każda z nas znajdzie w niej to, co jej się podoba. Od dziennych, delikatnych makijaży po bardziej wieczorowe – precyzyjne, odważne dopasowanie do sytuacji jest tutaj zagwarantowane.

Krok po kroku – jak podbić serca wszystkich wokół?

  1. Klasyczne przygotowanie – Oto, co robimy, nim zaczniemy nasz makijaż: oczyszczamy skórę, nakładamy ulubiony krem nawilżający oraz jedwabistą bazę pod cienie do powiek.
  2. Oczy – Wybieramy odcień zielonego, który nam odpowiada, i nanieś cień na ruchomą powiekę. Następnie używając ciemnego brązu i pędzla w formie kości słoniowej, zaznaczamy zewnętrzny kącik oka i nałożenie kilku kresek ołówkiem. Nasze spojrzenie nabiera tu prawdziwej ekspresji!
  3. Podkreślenie kącików – Za pomocą pędzla aplikujemy jasny kolor pod łuki brwiowe, a następnie kolor w odcieniu miedzi – pod wewnętrzne kąciki oczu. Oniemiałeś? Takie są nasze reakcje, kiedy patrzymy na to w lustrze!
  4. Usta – Pamiętajmy, że długość trzymania się na ulicy twojego idealnego odcienia pomadki jest ograniczona. Dlatego w przypadku płytówki w kolorze zieleni na oczach wybieramy beż lub kolor ryżowy, który łagodnie podkreśli usta, ale nie zdominuje całości.
  5. Glamour – Na koniec, dla tych, którzy chcą zaistnieć na każdej kolejnej imprezie składamy propozycję makijażu w stylu "party queen". W tym celu nakładamy naście siateczkami brokatu i cienie w kolorze srebrnym, mamy idealnie podkreślony. To wszystko na tyle blisko, że z łatwością wiesz, że możesz wszystko zrobić!

I to już wszystko! Życzymy miłego makijażu, a na wizualne efekty czekamy na Instagramie (#zoevapreciouspalette).