Neonail Magic Rose – Cudowna kolekcja hybrydowych lakierów do paznokci

Panie i Panowie, mamy dla Was rewelacyjną wiadomość! Neonail wprowadza na rynek swoją najnowszą kolekcję hybrydowych lakierów do paznokci – Neonail Magic Rose.
Jeśli do tej pory nie miałyście okazji wypróbować lakierów od Neonail, to teraz jest ku temu świetna okazja!

Poznaj Magic Rose

Magic Rose to kolekcja składająca się z sześciu pięknych odcieni, które w połączeniu z łatwością aplikacji i długotrwałością, z pewnością zagwarantują piękne i zadbane paznokcie na długi czas. A wszystko to w towarzystwie jednocześnie romantycznych i zmysłowych kolorów.

Jeśli paczka z Neonail Magic Rose jeszcze nie dotarła do Ciebie – to czas to zmienić! Już sama nazwa "Magic Rose" brzmi niesamowicie kusząco, prawda? Daj się urzec magii Neonail i podejmij decyzję o zakupie lakierów z tej kolekcji.

W co gra kurczak?

Jeśli nadal nie jesteś przekonana, że warto sięgnąć po lakier z Magic Rose, powiem Ci coś szokującego – w Magic Rose gra kurczak.

Tak, dobrze przeczytałaś – kurczak! Dosłownie i w przenośni.
Mój znajomy zawsze zachwalał lakierowanie paznokci, ale nigdy nie przepadał za odcieniem różu na swoich paznokciach. Po zakupie lakieru z Magic Rose, postanowił spróbować. W końcu, kto z nas nie lubi trochę eksperymentować?

W trakcie swojego pierwszego odważnego eksperymentu, usłyszał w tle głos swojej żony, która właśnie wróciła z pracy.
Postanowił pokazać jej swoje nowe paznokcie z kolorowym lakierem. Na zaskoczenie żony, wykrzyknął "w Magic Rose gra kurczak!".

Nie trzeba dodawać, że w salonie oczy innym klientkom wytrzeszczyły się ze zdziwienia.
I wiecie co? Kurczak nie ma tu nic do rzeczy, gdyż odcienie z tej kolekcji, od dzień na dzień, cieszą się coraz większą popularnością.

Czego potrzebujesz, by zrobić paznokcie jak profesjonalistka?

Na pewno powiedzą Ci, że potrzebujesz dobrego lakieru z Neonail Magic Rose, ale to nie wszystko. Poza lakierem, potrzebne Ci będą jeszcze:

  • Baza oraz top,
  • Pędzelek do nakładania lakieru,
  • Pilnik do paznokci,
  • Lampa UV lub LED.

Wszystko to znajdziesz w sprzedaży na stronie neonail.pl.

Wnioski

Magic Rose to kolekcja dla każdej kobiety, nie tylko tych, które cenią sobie jakość, ale także piękno i tym samym dbają o swoje paznokcie. Wypróbuj ją i nie pożałujesz!

Nie czekaj, zamów swoją kolekcję lakierów hybrydowych Neonail Magic Rose już teraz.