Liberte Collection – Wiosenny manicure Neonail na topie w 2019

Urlop daje nam okazję na odpoczynek i relaks, jednak wiele osób decyduje się na przemianę. Paznokcie to jedna z popularniejszych form wyrazu siebie. W tym roku popularny jest wiosenny manicure z kolekcji Neonail Liberte.

Neonail Liberte Collection Manicure na wiosnę 2019

Za wiosennym manicurem stoi firma Neonail z kolekcją o nazwie Liberte. Seria ta przedstawia zestawienie ożywiających wiosnę kolorów, doskonale wpasowujących się w modę na `2019 rok. Kolor żółty rozgrzewa i rozjaśnia, a zwierzęce motywy dodają charakteru. NeoNail Liberte to 5 kolorów, które połączone razem budują niesamowity efekt.

Neonail Yellow Bahama i Free Spirit Neonail

Innym kolorze, który rządzi na rynku kosmetycznym jest kolor żółty w odcieniu limonkowym, zwanym również żółtym Bahama. Ten intensywny kolor to największy trend na wiosnę i lato 2019`, a jego stosowanie dodaje paznokciom energii i światła.

Jeśli jednak nie lubisz żółtego, a do twojego stylu pasują lekkie, pastelowe kolory, to warto zainteresować się kolorem Free Spirit Neonail. Delikatny róż świetnie wpasowuje się w klimat wiosny i idealnie pasuje do każdej stylizacji.

Hydrolizaty a manicure

Nowość w ofercie Neonaila to hydrolizaty! Są to preparaty, które mają na celu odżywić paznokcie i wzmocnić płytkę paznokcia, dzięki czemu stają się one zdrowsze i mocniejsze. Dzięki temu procesowi wzmocnienia paznokci manicure utrzyma się nawet do 4 tygodni.

Lady Liberty Neonail i Wild Nature Neonail

Kolekcja Neonail Liberte zawiera również modne i stylowe kolory niemal identyczne jak czaszki i żółwie. Lady Liberty Neonail i Wild Nature Neonail dodają paznokciom delikatności i spokoju, a ich zakup jest idealnym wyborem dla kobiet, które chcą wyrazić swoją indywidualność.

Neonail Swatche – przejrzyste paznokcie

Swatche to nic innego jak próbki kolorów, które warto przetestować przed zakupem hybrydowej bazy. Neonail swatche to jedyna dobra droga, aby upewnić się jak dany odcień wpisuje się w nasz styl i nasz charakter.

Liberte Perfumy

Neonail Liberte to nie tylko lakiery do paznokci, ale również perfumy powstałe w zupełnie innym celu niż kosmetyki do paznokci. Zapach wolności, zmysłowości i kobiecości.

Podsumowanie

Manicure hybrydowy to hit ostatnich sezonów, a kolekcja Neonail Liberte jest wprost idealna dla pań, które chcą w pełni wykorzystać swoją kreatywność i zaskoczyć wszystkich wokół swoją wyjątkowością. Odpowiednie połączenie kosmetyków pozwoli na przełamanie schematów i wzbogaci stylizację. Koniec z monotonnymi lakierami w klasyczne odcienie. W 2019 królują żółte i pastelowe kolory, a NeoNail Liberte jest w samym centrum wydarzeń kosmetycznych.