Jak osiągnąć look Neonail Free Spirit – inspiracje i porady

Szukasz pomysłu na nowy manicure, który wprowadzi nieco więcej energii i zadań dodaje pewności siebie? Mamy dla Ciebie propozycję: spróbuj Neonail Free Spirit – stylizacji inspirowanej wolnością, spontanicznością i radością życia. W tym artykule przedstawimy Ci kilka inspiracji oraz porad, jak osiągnąć ten efekt w prosty sposób.

Neonail Free Spirit – co to takiego?

Neonail Free Spirit to rodzaj manicure, który charakteryzuje się intensywnymi kolorami, żywiołami i sposobem, w jaki jest wykonany. W odróżnieniu od klasycznych, subtelnych stylizacji, Neonail Free Spirit wychodzi poza schematy i opiera się na wolności i spontaniczności. To manicure dla osób, które cenią sobie niezależność i lubią wyróżniać się z tłumu.

Jakie wzory wybrać?

 • Klasyczne paski – pionowe, poziome lub połączenie obu, wykorzystujące różne kolory.
 • Abstrakcyjne wzory – tu tylko wyobraźnia jest ograniczeniem. W skrócie, użyj lakierów w kilku kolorach i pozwól swojej kreatywności działać.
 • Akcenty metaliczne – wykorzystaj metaliczne drobinki, by nadać manicure’owi nieco blasku. Dodaj je do wszystkich palców, bądź tylko do jednego. W przypadku Neonail Free Spirit, nie ma złotych reguł.

Jak przygotować się do wykonania Neonail Free Spirit?

 1. Przygotuj swoje paznokcie – to oczywiste, ale zawsze warto przypomnieć o tym, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie twojego naturalnego paznokcia przed aplikacją żelu.
 2. Wybierz kolory – równie ważne, jak przygotowanie paznokcia, jest wybór odpowiednich kolorów. W przypadku Neonail Free Spirit, możesz skorzystać z całej palety barw. Zachęcamy do eksperymentowania!
 3. Dobierz ozdoby – DIY? Dlaczego nie! Ozdoby na paznokciach to kolejny czynnik, który wpłynie na to, jak wyglądać bedzie twoje stylizacja. Wykorzystaj kryształki, wstążki, kółka, a nawet malutkie muszelki.

Jak wykonać Neonail Free Spirit?

 1. Nałóż bazę – lakier bazowy uciskamy na paznokieć i utwardzamy w lampie. To ważny krok, który wpłynie na to, jak długo twoja stylizacja utrzyma się nienaruszona.
 2. Nałóż bazowy kolor – wybierz kolor, który będzie tworzył tło dla twojej stylizacji. Kolor utwardzamy w lampie.
 3. Aplikacja wzoru – pasowałby pasek? Akcenty metaliczne? Cokolwiek wybierzesz, aplikację wzoru powinno się wykonać z dużą precyzją. Wzór utwardzamy w lampie.
 4. Nałóż top – top to element wykończeniowy, który nada twojej stylizacji połysk i podkreśli głębię koloru. Top również musi być utwardzony w lampie.
 5. Gotowe! – twój manicure jest już gotowy. Ciesz się nim i pochwal się w komentarzach.

Podsumowanie

Neonail Free Spirit to stylizacja, która nie dla wszystkich. Jeśli jednak kochasz kolory, chcesz ożywić swoją stylizację i wyróżnić się z tłumu, warto spróbować. Pamiętaj – to manicure, który pomoże Ci poczuć się wolna, spontaniczna i pełna radości!