NeoNail Fall in Love – Manicure hybrydowy jesień 2018

NeoNail Fall in Love

Manicure na jesień 2018 zdaniem marki NeoNail to kolory ciepłe, otulające, nieco przygaszone niczym opadające liście. I taka jest właśnie najnowsza kolekcja Fall in Love, która składa się z idealnie harmonizujących ze sobą 9 odcieni od musztardowej żółci po brązy i niebieskości. Kolory zostały dobrane w taki spoósb, że idealnie będą wyglądać samodzielnie bądź w dowolnych kombinacjach.

NeoNail Fall in Love

NeoNail Fall in Love


NeoNail Fall in Love jesienne trendy 2018 w manicure hybrydowym

 

 

Trudno było zdecydować się, który z lakierów wybrać, wszystkie mi się podobały. Ostatecznie zdecydowałam się na 6 kolorów z kolekcji Neonail Fall in Love, które idealnie będą pasować do moich jesiennych stylizacji!

Neonail Autumn Sun

Autumn Sun to  piękny, ciepły, żółty odcień z musztardowym tonem. Przywodzi na myśl bukiet suszonych liści, ciepły sweter i wełniane skarpety na stopach.

Neonail Autumn Sun

Neonail Unripe Olives

„Unripe Olives” to idealny towarzysz Autumn Sun, który wraz z nim będzie tworzył duet doskonały. Przygaszona, lekko zgniła oliwkowa zieleń to oryginalny, a zarazem piękny kolor, który doskonale wpasowuje się w wojskowe trendy.

Neonail Unripe Olives

Neonail Seductive Red

„Seductive Red” to propozycja kobieca, seksowna i bardzo elegancka. Głęboka, zgaszona czerwień okraszona nutami brązu bezbłędnie podkreśli jesienne stylizacje.

Neonail Seductive Red

Neonail Salty Caramel

„Salty Caramel” to ciepły, otulający, jasno-brązowy odcień w kolorze mlecznej czekolady. Ten piekny kolor idealnie będzie pasował do wełnianych czapek i szalików w ziemistych kolorach.

Neonail Salty Caramel

Neonail Hazelnut Butter

„Hazelnut Butter” to kilka tonów cieplejszy kolor w porównaniu do Salty Caramel, z którym to stworzy idealny efekt ombre na paznokciach.

Neonail Hazelnut Butter

 

 

Neonail Classy Blue

Bardzo ciemny i elegancki granat, przepięknie komponuje się z czerwienią. Ostatnio absolutnie moje ulubione zestawienie.

 

 

Wszystkie wybrane przeze mnie odcienie mają doskonałe krycie i podwójna warstwa w zupełności wystarcza do wydobycia odpowiedniej głębi koloru.

Manicure Neonail Fall In Love

NeoNail Fall in Love

NeoNail Fall in Love

 

NeoNail Fall in Love

NeoNail Manicure Neonail Fall In LoveFall in Love

Manicure Neonail Fall In Love

 

⭐️ Sprawdź również: Neonail Thermo Color ⭐️
⭐️ Sprawdź również : Eveline Cosmetics kolekcja lakierów hybrydowych ⭐️

 

„Neonail Fall in Love” to moja idealna kolekcja na zbliżająca się porę roku. Każdy z kolorów jest niepowtarzalny i idealnie odzwierciedlający jesienną aurę.

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
NeoNail Fall in Lov
Ocena autora
41star1star1star1stargray