Neonail Equinox – nowe trendy na Twoje paznokcie

Już od wielu lat paznokcie są elementem, na który zwraca się uwagę w swoim codziennym wyglądzie. Dlatego też nie ma nic dziwnego, że panie bardzo często decydują się na zmianę koloru swoich paznokci. Jednakże, jeśli chcemy na czasie, to nie wystarczy zwykły lakier. W dzisiejszych czasach, osoby dbające o swoje paznokcie stawiają na Neonail Equinox.

Co to jest Neonail Equinox?

Neonail Equinox to nowość na rynku paznokciowym. Jest to produkt, który w prosty sposób pozwala nam na uzyskanie przepięknych i trwałych paznokci. Z czego składa się ten wspaniały zmysłowy produkt?

Neonail Equinox składa się z trzech warstw:

  1. Bazowego podkładu lakieru hybrydowego;
  2. Efektownego lakieru z efektem lutni;
  3. Wykończenia paznokci topcoat’em.

Dlaczego warto wybrać Neonail Equinox?

Jeśli chodzi o lakier hybrydowy, który wykonuje się w salonach, to jego trwałość zależy od faktora czasu, a także jakości naszych paznokci. Dlatego właśnie, jeśli decydujemy się na Neonail Equinox, to rezultaty są znacznie lepsze. Produkt zadziała na nasze paznokcie, wtedy i tylko wtedy, kiedy będzie to dla nas najważniejsze.

Inną bardzo ważną cechą produktu jest przede wszystkim jego trwałość. Pacjentki zauważają, iż efekt utrzymuje się na ich paznokciach przez wiele tygodni, a nawet miesięcy. I to bez żadnych zniszczeń oraz obtłuczeń na lakierze hybrydowym. Ponadto, Neonail Equinox ma w sobie środek, który pozwala paznokciom oddychać, co jest wymaganiem stawianym przez kosmetologów.

Dodatkiem może być fakt, że z reguły w salonach kosmetycznych dostępne są tylko niektóre kolory lakieru hybrydowego. A tutaj, można dobrać odpowiednie zabarwienie, jak również efekt lutni. Bez względu na to, czy decydujemy się na efekt metalizacji, czy połyskliwości, Neonail Equinox na pewno nas nie zawiedzie.

Na co zwracać uwagę, jeśli chcemy wypróbować Neonail Equinox?

Oczywiście, jak w każdym produkcie kosmetycznym, i tu pojawiają się pewne wskazówki, na co zwracać uwagę podczas wykonywania Neonail Equinox. Przede wszystkim, nie powinno się biegać po salonie, jeśli operujemy sterylizatorami lub innymi urządzeniami kosmetycznymi, które wykorzystują ciepło. W upalne dni warto również zwracać uwagę na długi pobyt w solarium, aby lakier nie uległ uszkodzeniu.

Podsumowanie

Neonail Equinox to produkt, który zdecydowanie warto wypróbować. Jeśli zależy nam na ładnych i zawsze perfekcyjnych paznokciach, warto zastanowić się nad jego zakupem. Trwałość, przepiękne przednie połyski, bogata paleta kolorów i łatwość zastosowania to tylko niektóre z zalet, które oferuje nam znajomy już w 2021 roku Neonail Equinox.