Natasha Denona – Ranking palet cieni

Ranking palet Natasha Denona

Palety cieni Natasha Denona uwielbiam i uważam je za absolutnie jedne z lepszych na rynku. Miałam wszystkie, dotychczas zaprezentowane przez markę. Zostały najlepsze. W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci mój osobisty, subiektywny ranking palet tej marki Pod uwagę będę brała wyłącznie większe kompakty. Zaczynamy.

Ranking palet Natasha Denona


Ranking palet Natasha Denona

 

 

  1. NATASHA DENONA GOLD PALETTE

Zdecydowanie mój ulubieniec! „Natasha Denona Gold Palette” to paleta z pozoru nudna, bardzo oczywista i powtarzalna. Zestawienie złota i brązu w różnych wariacjach jest ideałem jeśli poruszasz się w kręgach tego typu tonacji. Mistrzowska jakość, jedwabiste maty i wielowymiarowe błyski czarują magię na powiekach. Idealnie podkreślają niebieską tęczówkę. Mój absolutny pewniak [ recenzja ]

NATASHA DENONA GOLD PALETTE

/ kupisz tutaj /

 

2. NATASHA DENONA STAR PALETTE

Natasha Denona Star Palette” to pierwsza paleta marki o zestawieniu podstawowym i dość neutralnej tonacji. Absolutnie podstawowe, uniwersalne i ponadczasowe zestawienie kolorystyczne [ recenzja ].

NATASHA DENONA STAR PALETTE

/ kupisz tutaj /

3. NATASHA DENONA GREEN- BROWN PALETTE

Natasha Denona Green Brown” to największa paleta marki, która znalazła się w moim posiadaniu i jedna z pierwszych palet w ogóle. Formuła cieni w tym kompakcie jest nieco inna niż w przypadku pozostałych palet marki. Maty blendują się jeszcze lepiej, a błyski są mięciutkie jak masełko. Sama kompozycja kolorystyczna całkowicie wpasowuje się w moje gusta ![ recenzja ]

NATASHA DENONA GREEN- BROWN PALETTE

/ kupisz tutaj /

4. NATASHA DENONA SUNRISE PALETTE

Ewidentnie ciepła, pełna brązów, rudości złota i żółci paleta „Natasha Denona Sunrise Palette” będzie spełnieniem marzeń każdej miłośniczki takiej kolorystyki. U mnie sprawdza się rewelacyjnie ze względu na idealne podbicie niebieskiej tęczówki w najlepszej możliwej jakości [ recenzja ].

NATASHA DENONA SUNRISE PALETTE

/ kupisz tutaj /

 

5. NATASHA DENONA LOVE PALETTE

Limitowana paleta wydana na walentynki 2020 roku-  „Natasha Denona Love Palette” jest jednym z piękniejszych zestawień różu i fioletu w mojej kolekcji. Kolory są wyraziste, ale odpowiednio wyważone by można było spokojnie stworzyć również dzienny, lżejszy makijaż oka. Pracuje się z nią szybko, prosto i przyjemnie [ recenzja ].

 

/ kupisz tutaj /

 

 

6. NATASHA DENONA BIBA PALETTE

Natasha Denona Biba Palette” to najbardziej podstawowa paleta marki w neutralnej kolorystyce, która sprawdzi się absolutnie u każdej z Was. Rewelacyjnie dobra jakość i najpiękniejsze na świecie kolory przejściowe ever [ recenzja ]!

NATASHA DENONA BIBA PALETTE

 

 

7. NATASHA DENONA METROPOLIS PALETTE

Kolejna limitowana i najmniej oczekiwana paleta marki to „Natasha Denona Metropolis Palette” o ciepłej, złoto- oliwkowej tonacji z odcieniami brązu czaruje kolorystyką. Niewątpliwie kocham ją za piękne odcienie zieleni na których punkcie mam ostatnio sporego fioła. Sporo kolorów w przystępnej cenie jak oczywiście na kryteria cenowe marki [ recenzja ].

NATASHA DENONA METROPOLIS PALETTE

 

 

8. NATASHA DENONA LILA PALETTE

To najpiękniejsza paleta z odcieniami fioletu jaką mogę sobie wyobrazić. W otoczeniu odrobiny brązu i różu stanowią idealnie skomponowaną propozycję kolorystyczną. „Natasha Denona Lila Palette” to paleta dzięki, której zaczęłam tolerować fiolerowe odcienie na swoich powiekach, a to nie lada wyczyn [ recenzja ].

NATASHA DENONA LILA PALETTE

/ kupisz tutaj /

 

9. NATASHA DENONA SUNSET PALETTE

Natasha Denona Sunset Palette” zdetronizowana została przez Sunrise ewidentnie, którą polubiłam zdecydowanie bardziej. Sunset to kolejna ciepła propozycja brązów, złota i pomarańczu, która bardzo dobrze wybije niebieską tęczówkę oka [ recenzja ].

9.

/ kupisz tutaj /

 

10. NATASHA DENONA TROPIC PALETTE

Świetna paleta do użycia wakacyjną porą. „Tropic Palette” wylądowała na ostatbim miejscu przede wszystkim ze względu na to, że bardzo rzadko po nią sięgam, chociaż pastelowe kolory w niej zawarte niezwykle mi się podobają, to jednak nie na tyle bym w codziennym makijażu o niej pamiętała [ recenzja ].

 

/

 

Summary
Natasha Denona - Ranking palet cieni
Tytuł
Natasha Denona - Ranking palet cieni
Opis
Natasha Denona - Ranking palet cieni
Autor