Nars Sheer Glow Foundation lekki podkład o rozświetlającym wykończeniu

Nars Sheer Glow Foundation

Nars Sheer Glow Foundation to stosunkowo nowy podkład marki, który ma dawać świetliste, naturalne wykończenie, ujednolicenie kolorytu cery, odpowiednie nawilżenie i krycie, które możecie zbudować. Producent rekomenduje nakładać go opuszkami palców ( ciepło powoduje lepsze scalanie się produktu ze skórą). W ofercie dostępnych jest  40 odcieni.

Nars Sheer Glow Foundation

Nars Sheer Glow Foundation


Podkład Nars Sheer Glow Foundation

 

Opakowanie / Formuła

Minimalistyczne opakowanie z czarną nakrętką charakterystyczne dla marki nie posiada aplikatora co jest dla mnie sporym minusem. Pompkę można dokupić oddzielnie. Podkład ma silne działanie nawilżające, działa przeciowstarzeniowo ze względu na  zawartość antyoksydaqntów i ekstraktu z szafranu. Jego formuła jest lekka i doskonale scala się ze skórą pozostając kompletnie niewidoczną. Nie podkreśla suchych skórek, powiększonych porów, nie pozostawia smug. Pojedyńcza warstwa aplikowana gąbeczką daje umiarkowane, solidne krycie, które dalej możecie stopniować. Użycie pędzla, skutkuje mniejszym kryciem i nieco gorszym scaleniem się podkładu ze skórą. Aplikowany opuszkami palców scala się równie dobrze jak za pomocą Beauty Belndera.
Kosmetyk  bez problemu współpracuje z moimi pudrami sypkimi jak i w kamieniu.

 

Nars Sheer Glow Foundation

Nars Sheer Glow Foundation

Kolor / Swatch Nars Salzburg Sheer Glow Foundation

-jasny beż z żółtymi tonami.

Nars Sheer Glow Foundation

 

swatch Nars Sheer Glow Foundation

Trwałość

Podkład utrzymuje się bez użycia bazy około 7 godzin.

⭐️ SPRAWDŹ: Moja ulubiona paleta cieni marki Nars ⭐️
⭐️ SPRAWDŹ: Illamasqua, metaliczne cienie do powiek ⭐️


Podkład Nars Sheer Glow Foundation Recenzja

Świetny! Przepiękne wykończenie, promienna skóra, naturalny blask bez efektu maski oraz lekkość, która odejmuje lat. Podkład doskonały na lato, niewidoczny na skórze, a jednocześnie zapewniający niezłe, średnie krycie idealnie sprawdzi się u właścicielek skóry suchej normalanej i mieszanej w kierunku suchej pod warunkiem zagruntowania strefy T pudrem matującym.

 

kupisz tutaj

TEST NA ŻYWO NARS SHEER GLOW

 

 

 

 

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Nars Sheer Glow Foundation
Ocena autora
51star1star1star1star1star