NARS Laguna Liquid – bronzer w płynie

Nars Laguna Liquid

Emblematyczny bronzer Nars Laguna tym razem w wersji płynnej, dla jeszcze lepszego efektu opalonej skóry. Pudrowego odpowiednika nie używałam, a zaczęłam nie od niego ponieważ ostatnio jestem coraz większą fanką kremowych produktów do makijażu, które, jak żadne inne stapiają się z cerą. Stanowią zdecydowanie lepsze rozwiązanie dla skóry dojrzałej.

Nars Laguna Liquid

Nars Laguna Liquid


Nars Laguna Liquid
Recenzja / Zdjęcia / Swatche

 

Opakowanie i Formuła

Minimalistyczne, bardzo klasyczne, czarne, zmatowione opakowanie z prostym logiem marki na wierzchu stanowi rozpoznawalną wizytówkę Nars Cosmetics. Obecność dozującej pompki znacznie ułatwia pobieranie odpowiedniej ilości produktu. Formuła jest bardzo lekka w zasadzie wodnista, mimo to idealnie scala się ze skórą nie pozostawiając smug. Najlepszym narzędziem do rozcierania jest pędzel syntetyczny bądź gąbeczka. Bronzer nie podkreśla suchych skórek, ani nie zmienia właściwości podkładu. Ja nakładam go przed zagruntowaniem podkładu pudrem i w ten sposób zyskuję pewność, że wszystko ładnie się stopi ,a podkład nie ulegnie rozwarstwieniu.
W skłądzie znajdziemy olejek monoi i tamanu, znane z właściwości nawilżających, i ekstrakt z wanilii o właściwościach antyoksydacyjnych.

Nars Laguna Liquid

Nars Laguna Liquid

 

Swatch Nars Laguna Liquid

Laguna Liquid” jest zdecydowanie ciepłym brązowym, słonecznym odcieniem z pomarańczowymi tonami, które jednakowoż po wpracowaniu produktu w skórę nie uwidaczniają się.Nars Laguna Liquid

swatch Nars Laguna Liquid

 

Nars Laguna Liquid

Trwałość

Konturowanie utrzymuje się przez cały dzień, po 7 godzinach delikatnie blednie, ale się nie ściera.

⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Matowe pomadki, które zdecydowanie polecam. ⭐️
⭐️ SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Kultowe róże do policzków od Nars, warto? ⭐️


Czy Nars Laguna Liquid to dobry bronzer?

 

Produkt zdecydowanie zaskoczył mnie na plus. Początkowo widząc tonację produktu, która jest dość ciemna jak i pomarańczowe nuty, byłam załamana. Uznałam, że nie ma najmniejszej możliwości, że przy mojej jasnej cerze będzie to dobrze wyglądało. Jak ja się myliłam w tym temacie. Produkt tak pięknie się scala, nie pozostawia smug i z łatwością daje się stopniować, że moje obawy okazały się zupełnie zbędne. Z Laguną poradzą sobie wszyscy, nawet te osoby, które maja niewielkie doświadczenie z płynnymi produktami tego typu.

KUPISZ TUTAJ


TESTUJĘ NOWOŚCI NARS- LIQUID LAGUNA ORAZ DUO EYESHADOWS

 

Podsumowanie
Data przeglądu
Recenzowany przedmiot
Nars Laguna Liquid
Ocena autora
51star1star1star1star1star