Hot Nights – prosty i efektowny makijaż na lato z paletką Nars Spring Summer 2019

Lato to czas, kiedy chcemy wyglądać świeżo i pięknie, jednak nie zawsze mamy na to czas i ochotę. Dlatego też, dzisiaj chcemy przedstawić Wam propozycję makijażu, który jest nie tylko prosty, ale daje wspaniały efekt – a to za sprawą palety Nars Hot Nights.

Nars Hot Nights Face Palette Spring Summer 2019

Paleta Nars Hot Nights to zestaw 12 kolorów, które są doskonałe na letni makijaż. Znajdziemy w niej cienie do powiek, róż, bronzer i rozświetlacz, dzięki czemu można stworzyć cały look bez konieczności poszukiwania innych kosmetyków.

Wybór kolorów jest doskonale dopasowany do wakacyjnego nastroju. Mamy tu przede wszystkim odcienie złota, brązu i miedzi, ale też pastelowe róże oraz klasyczna czerń i biel.

Paleta idealnie sprawdza się zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia. Cienie łatwo łączą się ze sobą, a kolory są bardzo trwałe i nie wymagają wielu poprawek w ciągu dnia.

Prosty makijaż na lato

Aby stworzyć prosty makijaż na lato wystarczy kilka kroków:

  1. Nałóż na całą powiekę jasny odcień cienia z palety, np. "Rising Sun" lub "Summer Lights".
  2. Dociągnij nieco ciemniejszy cień do zewnętrznego kącika oka, np. "Exxxcess" lub "Seduced".
  3. Nałóż róż na kości policzkowe, np. "Intensely".
  4. Nałóż bronzer na kościach skroni i odrobinę na czole, np. "Hackney".
  5. Nałóż rozświetlacz na kościach policzkowych oraz łuku brwiowym, np. "O", "California" lub "Queen".

Tak przygotowany makijaż doda Twojej twarzy blasku i pozwoli poczuć się elegancko, a przy tym będzie bardzo naturalny.

Nars paleta – kosmetyk, który warto mieć

Paleta Nars Hot Nights to kosmetyk, którego warto spróbować – zwłaszcza, że sprawdza się idealnie na letni makijaż. Pozwala na stworzenie różnorodnych looków, o każdej porze dnia.

Kolejnym jej plusem jest trwałość i łatwość aplikacji kosmetyków. Zawarte w niej kolory są intensywne, a zarazem delikatne, co sprawia, że każda kobieta poczuje się piękna i wyjątkowo.

Jeśli lubisz piękne i trwałe kosmetyki, które uwodzą swoimi kolorami i intensywnością, koniecznie wypróbuj paletę Nars Hot Nights oraz zainspiruj się naszym prostym letnim makijażem.